Boruto izlenir mi?

YusufBeyT

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, ben borutoya 217. bölüme kadar izledikten sonra bırakmıştım ve üzerinden 1 yıl geçti. Sizce borutoya sıfırdan başlanır mı?

Naruto ve Naruto: Shippuden izledikten sonra Boruto'ya nasıl başladınız hiç bilemiyorum. Kesinlikle hissiyat öldürücüdür.
Kısacası:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Naruto ve Naruto: Shippuden izledikten sonra Boruto'ya nasıl başladınız hiç bilemiyorum. Kesinlikle hissiyat öldürücüdür.
Kısacası:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Yani bitirdikten sonra dedim buna da bir bakayim fakat 217. bölüme kadar zor dayanmıştım. Şu an neden tekrar başlayasım geldiğinide bilmiyorum.

Kısacası:

Sırf otsutsuki ailesi fightları icin izliyorum.

Sırf otsutsuki ailesi fightları icin izliyorum.
Orada da cılkını çıkardılar. Zaten Naruto: Shippuden'in sonlarına da doğru da artık şiraze kaymıştı da neyse...

Yani bitirdikten sonra dedim buna da bir bakayim fakat 217. bölüme kadar zor dayanmıştım. Şu an neden tekrar başlayasım geldiğinide bilmiyorum.
Hiç zorlamayın. Zaten animenin geldiği nokta aslında mükemmeldi. Boruto resmen gereksiz bir hamleydi.

Yeni konular

Geri
Yukarı