Boş bir HDD veri ile doldurulursa HDD'nin ağırlığı değişir mi?

Kardeşim bir HDD vardı. PC'den çıkaramadık 5 kişi! Yani bir de sen düşün.

Hard diskin ne olduğunu, nasıl çalıştığını öğrenmen gerek evlat.

Fikirleri öğrenmek? Ne bu, HDD'ler hangi evrende yaşıyor acaba? Bunu mu tartışıyoruz.

Arkadaş bilimsel bir soru sorup fikirlerinizi öğrenmek istemiş. Siz ise hemen işin dalgasına vuruyorsunuz. Soru gayet güzel bir soru.

Hocam şu anda ispatlanmış bir şeyi yanlış olarak nitelendiriyorsunuz anlamadım neden herkes kabullenmek istemiyor bu bilgiyi bir dergide öğrenmiştim.
Kütle kavramını araştırırsanız bunun mümkün olmayacağını anlarsınız. Kütle, bir maddedeki atom miktarıdır. Nasıl oluyor da kapalı ortamda atom miktarı artıyor?

İfadeler: DNA
Hocam şu anda ispatlanmış bir şeyi yanlış olarak nitelendiriyorsunuz anlamadım neden herkes kabullenmek istemiyor bu bilgiyi bir dergide öğrenmiştim.
Derginin verdiği kaynağı bulmadığın sürece ya da bilimsel bir çalışma göstermediğin sürece ChatGPT gibi bir kaynak bir şey ifade etmiyor.

Kanka elektrikle çalışıyor tabii ağırlaşır. 300 elektron kütlesi civarında artış olabilir.

İfadeler: DNA
Kanka elektrikle çalışıyor tabii ağırlaşır. 300 elektron kütlesi civarında artış olabilir.
Yazılan veri miktarı arttıkça artmasına kastetmiş. Okuma yazma kafası plakaya elektrik iletmiyor. Tümsekler ve çukurlara 1 ve 0 muamelesi yaparak binary dilinde verinin okunabilirliğini sağlıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yazılan veri miktarı arttıkça artmasına kastetmiş. Okuma yazma kafası plakaya elektrik iletmiyor. Tümsekler ve çukurlara 1 ve 0 muamelesi yaparak binary dilinde verinin okunabilirliğini sağlıyor.
Kanka çok da kafayı takma bence bu konuya. Bir kişi hariç herkes doğru cevabı biliyor.

Hocam ChatGPT'nin kastı bilgisayarın çalışmasının ağırlaşması önceki attığım şeyi okuyarak görebilirsiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…