Boş bir HDD veri ile doldurulursa HDD'nin ağırlığı değişir mi?

Boş bir HDD demek için komple 0 veya 1 dolu disk demek. Ya da anlamsız dizilimleri...

Sen içini doldurduğunda bu 1'ler veya 0'lar yer değiştirerek işletim sisteminin anlayacağı bir şekilde dizilirler.

Sonuç ağırlık değişmez.

Fikirleri öğrenmek? Ne bu, HDD'ler hangi evrende yaşıyor acaba? Bunu mu tartışıyoruz.
Böyle değişik değişik şeyler soran arkadaşlarımız insanları aptal gösterme amaçlı konu açıyorlar. Yoksa amaçları tartışmak değil.

Lab ortamında dünyanın en hassas terazisi ile ölçmen gereken bir şeyden bahsediyoruz. 😀

Boş bir HDD demek için komple 0 veya 1 dolu disk demek. Ya da anlamsız dizilimleri...

Sen içini doldurduğunda bu 1'ler veya 0'lar yer değiştirerek işletim sisteminin anlayacağı bir şekilde dizilirler.

Sonuç ağırlık değişmez.
1686234700056.png

Böyle değişik değişik şeyler soran arkadaşlarımız insanları aptal gösterme amaçlı konu açıyorlar. Yoksa amaçları tartışmak değil.

Lab ortamında dünyanın en hassas terazisi ile ölçmen gereken bir şeyden bahsediyoruz. :D

Amacım tabii ki de o değil sadece fikirlerinizi görmek fakat fikirlerini söylemek yerine bana aptal muamelesi yapılması zoruma gitti açıkçası.

Chat GPT'nin kastı fiziksel ağırlık değil benim yazdığımı ChatGPT'ye yazarsanız görebilirsiniz.

Eki Görüntüle 1812239

Amacım tabii ki de o değil sadece fikirlerinizi görmek fakat fikirlerini söylemek yerine bana aptal muamelesi yapılması zoruma gitti açıkçası.
Bilimsel makale bulursan daha inandırıcı olur. Bu işin üzerine çalışmış insanları birinci elden okumak isterim. Böyle absürd bir bilgi öğrenince Sosyal'e gelip insanların seninle alay etmesini sağlayıp sonra zoruma gitti demen daha komik görünüyor çünkü.

Burada görebilirsiniz.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-06-08 173658.png
    Ekran görüntüsü 2023-06-08 173658.png
    66,8 KB · Görüntüleme: 33
Kanka ChatGPT cevabı için mi konuyu açtın? Ben anlamadım. Zaten bu bot 40% yanlış cevap veriyor. Çok da inanma.

Hocam şu anda ispatlanmış bir şeyi yanlış olarak nitelendiriyorsunuz anlamadım neden herkes kabullenmek istemiyor bu bilgiyi bir dergide öğrenmiştim.

Yeni konular

Geri
Yukarı