Boş CD'ye yazdırılan şarkılar çalınamıyor

Carre4sa

Decapat
Daha fazla  
İlhan İrem şarkılarını çok severim bu vesileyle bir CD alıp bilgisayardan içine yazdırdım şarkıları. Sonra CD'yi discmane taktım sadece 00 000 rakamları belirdi ve CD dönmeye başladı ama hiçbir ses gelmedi, neden acaba?
Kendi doldurduğumuz CD'leri bu cihaz okumuyor mu acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam direkt data olarak değil de Audio Disk olarak kaydetmeniz gerekir. Bunun için Nero Burner gibi programlar var. Windows Media Player'ın da sanırım kendi içerisinde bu özellikle CD yazma menüsü var. Burada önemli olan toplam dakikadır.

İlhan İrem şarkılarını çok severim bu vesileyle bir CD alıp bilgisayardan içine yazdırdım şarkıları. Sonra CD'yi discmane taktım sadece 00 000 rakamları belirdi ve CD dönmeye başladı ama hiçbir ses gelmedi, neden acaba?
Dinlemeye çalıştığınız cihazınız MP3 desteklemiyor olabilir.

Track ve MP3 olarak 2 farklı kodlamayla yazdırılıyor.
Sen muhtemelen flash bellek gibi şarkıları alıp alıp attın CD'ye. Track yaparsan 80 dakika sınırın var, MP3 yaparsan 700 MB.

Track yapman lazım.

Hocam direkt data olarak değil de Audio disk olarak kaydetmeniz gerekir. Bunun için nero burner gibi programlar var. Windows Media Player'ın da sanırım kendi içerisinde bu özellikle CD yazma menüsü var. Burada önemli olan toplam dakikadır.

Zaten Windows medya Player'dan yazdırdım olmadı.

Dinlemeye çalıştığınız cihazınız MP3 desteklemiyor olabilir.

Sanatçıların cdlerini okuyor onların ki MP3 değil mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Burada anlatıyor hocam.

Sanatçılarn CD'leri de Audio Disk olarak kaydedilir. O nedenle okuyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Burada anlatıyor hocam.

Sanatçılarn CD'leri de Audio Disk olarak kaydedilir. O nedenle okuyor.

Videoda farklı bir işlem göremedim
Tıpatıp aynısını yaptım

Elindeki MP3'leri oraya attığın zaman gitgide diskin dolduğunu görüyorsan ve cd yazma ekranı da karşına gelip sorunsuzca yazma işlemini bitiriyorsa bir problem yok demektir bu aşamada.
Acaba müzikçalarında sorun olabilir mi diyeceğim ama başka CD'leri çalıştırıyormuş. O zaman bir de Nero Burning Room gibi uygulamalarla dene.

Videoda farklı bir işlem göremedim
Tıpatıp aynısını yaptım
Yazdırdığın CD'yi bilgisayarında normal müzik CD'si gibi çalabiliyor musun?

Ekran görüntüsü atar mısın, CD yazdırma ekranında - CD'n olup olmaması önemli değil.

Discman'inin marka modeli nedir?

Yazdırdığın CD'yi bilgisayarında normal müzik CD'si gibi çalabiliyor musun?

Ekran görüntüsü atar mısın, CD yazdırma ekranında - CD'n olup olmaması önemli değil.

Discman'inin marka modeli nedir?
evet bilgisayarda çalabiliyorum

markası panasonic

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (10).png
    Ekran Görüntüsü (10).png
    298,6 KB · Görüntüleme: 12
  • x5_115132550676r.jpg
    x5_115132550676r.jpg
    20,7 KB · Görüntüleme: 6

Geri
Yukarı