Boş HDD'ye Win10 nasıl kurabilirim?

lafkes

Hectopat
Arkadaşlar elimde bir harddisk var içi boş ayrı olarak bilgisayarım var halihazırda kullandığım. Bu boş harddiske Win10 kurmak istiyorum. USB bellek kullanmadan bunu yapmak mümkün müdür? Ayrıca crack değil normal kurulum yapacağım ardından OEM lisans gireceğim. Bi yol gösterir misiniz dostlar? Flash bellek kullanmadan HDD'yi PC'ye bağlayıp içine nasıl Win10 kurabilirim?

CD/DVD kullanabilirsin. Ayrıca Windows isosunu indirdikten sonra rardan çıkarıp setup olarak başlattıktan sonra Windows'u yükleyebilirsin ama sana tavsiyem USB bellek üzerinden Rufus ile yazdırıp kurulum yapmandır.

DVD diski ile kurabilirsiniz farklı bir yöntem olarak. Başka "sağlıklı" bir yöntem yok maalesef veya en azından ben bilmiyorum.
Kısaca, içinde Windows olan herhangi bir harici birimi, Windows'un kurulu olmasını istediğiniz harddiskin bağlanmış olduğu bilgisayara takıp, bilgisayarı bu harici birimden boot ettiğiniz zaman işleminiz tamamlanacak. Bu USB olur, DVD olur, başka bir harddisk olur, tamamen size kalmış.

Uyarı! Bu konu 4 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı