Boş Ininal'den Discord Nitro için para alır mı?

Başlıkta da gördüğünüz gibi, Discord Nitro için para olmayan bir Ininal karttan para çekebilir mi? Yani bakiyenin eksiye düşmesi gibi bir durum olabilir mi? Test etmek istedim ne olacağını o yüzden 10 dolar gitmesini de istemiyorum. 😁😁
İninal kart bakiye yükledikçe alışveriş yapabildiğiniz bir karttır. Kartınızın içinde bakiye olmadığı sürece herhangi birşey satın alamazsınız veya bir firma kartınızdan eksi (-) değer para çekemez.

Başlıkta da gördüğünüz gibi, Discord Nitro için para olmayan bir ıninal karttan para çekebilir mi? Yani bakiyenin eksiye düşmesi gibi bir durum olabilir mi? Test etmek istedim ne olacağını o yüzden 10 dolar gitmesini de istemiyorum. 😁😁

Ön ödemeli bir kart olduğu için çekemez. Kredi kartı olsa çeker fakat siz o kart apara koymadığınız sürece eksi bakiyeye düşemez.

Başlıkta da gördüğünüz gibi, Discord Nitro için para olmayan bir Ininal karttan para çekebilir mi? Yani bakiyenin eksiye düşmesi gibi bir durum olabilir mi? Test etmek istedim ne olacağını o yüzden 10 dolar gitmesini de istemiyorum. 😁😁

Eğer ilk defa alıyorsanız Discord securepay ile kartınızıdan fake kontrolü için 2 veya 1TL tam hatırlamıyorum o kadar bir para kesip geri veriyor.

Hayır, sıkıntı olmaz. Sanal kart açıp aldım ben.

Hayır, sıkıntı olmaz. Sanal kart açıp aldım ben.
Knk bende aynı şekilde sanal kartla aldım ama şuan kartta para yok ve 2. Aya geçti ben iptal etmesem sonsuza dek aboneliğim devam mı etcek borç mu yazılcak yoksa kartta para olmadığını anlayıp otomatik iptal mi ediyorlar?

Knk bende aynı şekilde sanal kartla aldım ama şuan kartta para yok ve 2. Aya geçti ben iptal etmesem sonsuza dek aboneliğim devam mı etcek borç mu yazılcak yoksa kartta para olmadığını anlayıp otomatik iptal mi ediyorlar?
2. aya geçemez, 3 gün süreniz oluyor nitro bitince. Onun dışında borç yazamaz rahat olabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı