Boş port yok sorunu

onur1976

Hectopat
Daha fazla  
7 sene önce modem kullanıcısıydım. Daha sonra kapattırınca bizim portu başkasına vermişler. Türk Telekom gelip baktığında direk de 10 tane portumuz var hepsi dolu dedi. Böyle saçma şey mi olur, ne yapabilirim yardımcı olur musunuz? Yoksa Suberbox 10 mbs 130 TL'ye olan cihazı almak zorundayım kazıklanmak istemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dilekçe yazacaksın. Şanslıysan, aylar sonra port açılır ya da biri aboneliğini iptal eder. Ben 8 ay beklemiştim.

Bende şu an 16 megabit ADSL var. Takılmadan izliyorum 1080p falan. Ama Türknet'i bekliyorum, yakında bağlanır. 50 veya üstüne yükselteceğim.

Zannetmiyorum bro, port konusu çok sıkıntılı, ben ki yeni abonelik değil nakil yaptıracaktım, o dahi olmadı.

Komşu ile anlaştım fakat internet az çekiyor bizim evde access point alacağım iş görür dimi ? Bide özellikleri nasıl olmalı komşunun 16mbs altyapısı var?
Zannetmiyorum bro, port konusu çok sıkıntılı, ben ki yeni abonelik değil nakil yaptıracaktım, o dahi olmadı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı