Boş uyarılar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Türkçe karakter kullanmamak, daha bir saçmalık onu belirtiyorum. Türkçe, en iyi bu şekilde katledilir çünkü.
Turkce karakter kullanmamak hicbir sekilde ceza sebebi olmaz, olamaz. Herkes Turkce karakterli klavyeye sahip ol(a)mayabilir, ornegin yurt disinda yasayanlar.

Fakat herkes yazım kurallarına uyabilir. 😉

Turkce karakter kullanmamak hicbir sekilde ceza sebebi olamaz. Herkes Turkce karakterli klavyeye sahip ol(a)mayabilir, ornegin yurt disinda yasayanlar.
Benim aslında hiç bir derdim yok Türkçe karakter kullansınlar yada kullanmasınlar. Sadece bir harf eksik diye böyle olmaması lazımdı.

@350070
Bir harfi eksik yazmakla Türkçe karakter kullanmamak aynı şey mi?

Konu sahibi konuyu kullanıcılar kendisine sitem etsin diye değil, öneride bulunsun diye açıyor. Öneride bulunulmayacaksa mesaj yazılmamalı.
Arkadaşım kendi fikrimi belirtiyorum. Her an kesecekmiş gibi tavırlara girmenize anlam veremiyorum.

Konuyla alakalı yazmayacaksan hiç yazma, konuyu kirletmeye hakkın yok gibi aşağılayıcı triplere girmeyi mantıksız buluyorum.

"Öneride bulunulmayacaksa mesaj yazılmamalı". Öneride bulunmayacaksa yazmayacak, yoksa evini basarız gibi bir cümle bu. Elbette kurala göre konuşuyorsunuz ama bu kadar sivrileşmenin anlamı yok. İlk siteminde cezayı haketmiş olabilir ki almış da zaten. Ancak ekran kartı ile ilgili sorusunda bir sorun göremiyorum. Tekrar dediğim gibi, konuyla direkt olarak olmasa da alakası var sorusunun. Bu kadar üstüne gitmeye gerek yok. Hepimiz ilk zamanlar bir çok kez ceza almışızdır, yeri gelir konu da açmışızdır.

Cuk diye oturmuş ne haksızlığından bahsediyorsun?

Benim aslında hiçbir derdim yok, Türkçe karakter kullansınlar ya da kullanmasınlar. Sadece bir harf eksik diye böyle olmaması lazımdı.
Alıntıladığım mesajınızı ben düzeltiyorum. Olay da sadece harf eksikliği değil.

Direk:
9-metre-agac-direk.jpg

''Direkt''
1611685134179.png

@Metafractal ''Boş uyarılar'' konusunda uyarıların boş olmadığını savunuyorum. Konuyu kirletmiyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı