Boş uyarılar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Konu sahibi sistem tavsiyesi istemiş. Siz de ona mining yaptığı için sitem etmişsin. Konuyla bir ilgisi yok ve gereksiz mesaj cezası yemişsin haklı olarak. Çok espri yapmak istiyorsan mizah bölümüne git.

Konu sahibi sistem tavsiyesi istemiş. Siz de ona mining yaptığı için sitem etmişsin. Konuyla bir ilgisi yok ve gereksiz mesaj cezası yemişsin haklı olarak. Çok espri yapmak istiyorsan mizah bölümüne git.
O konunun altında espri yapıyorum demek ki, yeni konu açıp, konudaki herkesi falan mı etiketliyeyim?

O konunun altında espri yapıyorum demek ki, yeni konu açıp, konudaki herkesi falan mı etiketliyeyim?
Espri yapma o zaman. Espri yapmak zorunda değilsin. Orada insanlar sorunlarına çözüm arıyor, senin esprilerinle konunun kirlenmesini istemiyorlar. Mizah bölümü bunun için var. Ayrıca bu nasıl espri anlayışı? Adama bildiğin mining yaptığı için sitem etmişsin.

Siz boş uyarı görmemişsiniz...

Untitled-3.jpg

Espri yapma o zaman. Espri yapmak zorunda değilsin. Orada insanlar sorunlarına çözüm arıyor, senin esprilerinle konunun kirlenmesini istemiyorlar. Mizah bölümü bunun için var. Ayrıca bu nasıl espri anlayışı? Adama bildiğin mining yaptığı için sitem etmişsin.
Bazı şeyleri anlamak bu kadar zor olmamalı.

Bazı şeyleri anlamak bu kadar zor olmamalı.
Hocam kural kuraldır. İster beğen ister beğenme kurallara uymak zorundasın. En ufak esnetmede bile burası sirke döner. Beğenmiyorsan kuralları git başka foruma o zaman. Seni kimse burada zorla tutmuyor.

Yenmez. Ben de açtığım konunun altında görüyorum bazen, diğerleri kendi sistemleri hakkında sorular soruyor. FPS neden düşük diye, yeni konu açmadan. Onlar yemiyor ben ufak bir soruyu sorduğum için mi yiyorum?
Belki yiyorlar. Sonuçta kimlerin ceza yediğini bilmiyoruz, kendileri sonradan söylemezse eğer.

Konuyla alakasız mesajlar geliyorsa da raporlayın, acımayın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı