Boş vakitte oynanacak oyunlar

baran19452004

Centipat
Ben kendi sistemime göre hiç sıkılmadan oynayacağım bir oyun istiyorum. Oyunun konusu fark etmez fakat 2. dünya savaşı oyunlarına bayılırım.

İşletim sistemim.
Intel(r) Pentium(r) Dual CPU E2180 @ 2.00GHz 2.02GHz.
RAM 4 GB Kingston marka RAM.
Ekran katı NVIDIA GeForce 210 (1GB)

Son düzenleyen: Moderatör:
Valiants and great wars diye güzel hikayeli bir oyun oyun vardı 1.dünya savaşındamı ne geçiyordu 2017 de çıktı bakmanî tavsiye ederim

Adamın sistemine bakarak öneri verin. Geforce 210 ekran kartlı sisteme en düşük HD 5770 ekran kartı isteyen oyun öneriyorsunuz :D

Ben kendi sistemime göre hiç sıkılmadan oynayacağım bir oyun istiyorum. Oyunun konusu fark etmez fakat 2. dünya savaşı oyunlarına bayılırım.

İşletim sistemim.
Intel(r) Pentium(r) Dual CPU E2180 @ 2.00GHz 2.02GHz.
RAM 4 GB Kingston marka RAM.
Ekran katı NVIDIA GeForce 210 (1GB)

Call Of Duty 2
Call Of Duty World At War
Call Of Duty Modern Warfare
Devil May Cry 4
Mafia 2 Digital Deluxe Edition
Max Payne 2
Left 4 Dead 2

Bu oyunları sisteminin çalıştırması lazım. Listedeki oyunları oynamadıysan eğer oynamanı öneriyorum.

Adamın sistemine bakarak öneri verin. Geforce 210 ekran kartlı sisteme en düşük HD 5770 ekran kartı isteyen oyun öneriyorsunuz :D

Call Of Duty 2
Call Of Duty World At War
Call Of Duty Modern Warfare
Devil May Cry 4
Mafia 2 Digital Deluxe Edition
Max Payne 2
Left 4 Dead 2

Bu oyunları sisteminin çalıştırması lazım. Listedeki oyunları oynamadıysan eğer oynamanı öneriyorum.
Dmc4 ü kaldiricsgini dusunmuyorum

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı