Boş zamanlarınızda ne yapıyorsunuz?

Antonio Montana

Kilopat
Yer
El Fureidis
Malum karantina muhabbetinden dolayı insanlar eve kapandı, benim için değişen pek bir şey olmadı gerçi. Ben uzun zamandır asosyalim, benim merak ettiğim bu sıkıcı karantina günlerinde neler yapıyorsunuz?

Ben başlayayım o zaman, uzaya olan normal derecedeki ilgimde olağan üstü bir artış oldu. Sürekli uzay, uzay gemileri ve uzaylılar hakkında araştırmalar yapıp videolar izliyorum. :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Kitap okuyorum, ders çalışıyorum, oyun oynuyorum.

Yakın zamanda nietzsche ile felsefeye atılmak istiyorum.

Dosya Ekleri

• IMG_20200319_160117.jpg
    IMG_20200319_160117.jpg
    652,2 KB · Görüntüleme: 87
Malum karantina muhabbetinden dolayı insanlar eve kapandı, benim için değişen pek bir şey olmadı gerçi. Ben uzun zamandır asosyalim, benim merak ettiğim bu sıkıcı karantina günlerinde neler yapıyorsunuz?

Ben başlayayım o zaman, uzaya olan normal derecedeki ilgimde olağan üstü bir artış oldu. Sürekli uzay, uzay gemileri ve uzaylılar hakkında araştırmalar yapıp videolar izliyorum. :D.

Aynı şekilde bende de değişiklik olmadı :d.
LOL, CS:GO, Mobile Legends, arada the long Dark sonra haberler Technopat sonra kitap okuma ve günü kapatış.

Ben kendi blogumu oluşturdum. Oraya incelemeler ve kendi kendime yazıyorum. Baya globalleştim çünkü Rusya, Amerika, Japonya, Endonezya vs. giriyorlar.

Geri
Yukarı