Boşanma davasına 'gelin arabası' gibi süslediği araçla gitti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

XEfe.Bey

Hectopat
Makaleler
2
İstanbul'da bir vatandaş problem yaşadığı eşi ile boşanma davasına sokakta gören vatandaşların dikkatini çeken, gelin arabası gibi süslediği otomobil ile gitti. Araç sahibi ilk başta gelin arabası zannediyor yazıyı görünce gülüp geçiyorlar bundan sonra asla evlenmeyi düşünmüyorum” ifadelerini kullandı.

images (4) (11).jpeg

İstanbul'da bir vatandaş problem yaşadığı eşi ile boşanma davasına sokakta gören vatandaşların dikkatini çeken, gelin arabası gibi süslediği otomobil ile gitti. Araç sahibi ilk başta gelin arabası zannediyor yazıyı görünce gülüp geçiyorlar bundan sonra asla evlenmeyi düşünmüyorum” ifadelerini kullandı.

Eki Görüntüle 1387622

İnsanların ne yaşadığını bilmediğimiz için bunu yorumlamak çok zor geliyor. Bana sorarsan belirli bir yaşa kadar durulmak saçma. Ama bir yaştan sonra da artık daimi bir ilişki şart.

Forumda ki onca siyaset ve gündem haberi arasından böyle bir haber görmek hem şaşırtıcı hem güzel oldu.

Kendi adının hakkını şimdi vermiş. Özgür olmuş. Gerçekten bu devirde yalnız kalmak evlenip sorun yaşamaktan iyidir.

Bir tane popüler haber eğlence sitesi olan kurum boşanmayı evlenme gibi yapılsaydı nasıl olur diye YouTube videosu hazırlamıştı.

Arabaya yazdığı şeye katılıyorum ama sen tutupta neden haber yaparsın ki kardeşim hani amaç ne gereksiz haber kendi düşüncem.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı