Çözüldü Bosch EEA217 matkap alınır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

DogannAGA

Femtopat
Daha fazla  
Öncelikle selam. 3 sorum olacak.

1. Bu matkap alınır mı?
2. Linkteki internet sitesi güvenilir mi?
3. Ürün orijinal mi Bosch EEA217 58vf 5ah Çelik Mandrenli Şarjlı Matkap Seti ve fiyatları

Screenshot_20230615-232148.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Site güven vermedi açıkçası ama matkap alınır. Bu fiyata tabii ki çok zor işlemlerde güç beklemeyin. Yorumlarda biraz fake havası aldım. Site güvenilir değil gibi.

Yani burada 812 yorum var gerçi hani hepsi fake olmamalı. Hatta yorum yazmayanları da sayarsak 2000e yakın ürün satmış olmaları gerek. Ama yorumların da sadece bir kısmı var sitede. Yani şişirme diyebilirim.
Site güven vermedi açıkçası ama matkap alınır. Bu fiyata tabii ki çok zor işlemlerde güç beklemeyin. Yorumlarda biraz fake havası aldım. Site güvenilir değil gibi.

Yani burada 812 yorum var gerçi hani hepsi fake olmamalı. Hatta yorum yazmayanları da sayarsak 2000e yakın ürün satmış olmaları gerek. Ama yorumların da sadece bir kısmı var sitede. Yani şişirme diyebilirim.

Çözüm
Abi bence alma bu site orijinale yakın diye replika ürün satıyor üstelik bu ürün Bosch replikası değil DeWalt DCD796 replikası zaten bunların amacı Çin'den alınan replika ürünlere etiket basmak ve yalandan yok 58v yok 68v yok 100v diye akü gerilim değerlerini abartıyorlar.

Hatta bazı ürünlerde onbinlerce yorum vardı şimdi kaldırmışlar.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı