Boss Bilişim güvenilir mi?

Şahsen alışveriş yapmazdım; güven vermiyor, ortada elle tutulur bir oluşum yok. Göndermesine gönderdi diyelim, mağduriyet yaşaman durumunda muhatap bulacak mısın? Ucuz olmasın, 2 kuruş pahalı olsun; daha güvenli yerlerden al.

Güvenilir olduğunu sanmıyorum, Sitesinde 'Hakkımızda' Kısmına bakarsanız anlarsınız büyük ihtimalle dolandırıcı olabilirler. 50-100 Daha fazla verin bilindik yerlerden alın.

Alışveriş yapmadan ve görmeden yargılamak çok yanlış. Nanokatalog ve itopya için de dolandırıcı vs denildi ama bir süre sonra hatrı sayılır kitleye hitap ettiler. Biraz beklemekte fayda var

İtopya hala güvenilir değil. Ürün sattıktan sonra da arkasında durmuyorlar. Bir çok forumda bu tarz konuları açılmıştı hatta.

Şimdi kontrol ettim. Gerçekten çok ucuz fiyatlar. Google maps'te ''dışını görün'' bölümünde adresin olduğu sokakta o tarz bir işletme de gözükmüyor. Ayrıca maps'te ki adres Şişli, internet sitelerinde ki adres Kadıköy olarak gözüküyor. Dikkatli olmakta fayda var sanki.
Geçenlerde baktım ram alacaktım biraz ucuz geldi araştırmadan aldım ürünü kargoya verildi dediler ama takip numarası veya kargodan bir bilgi gelmedi kargoya gidip sordum ama ordanda bilgi alamadım sonra İnternet ten araştırayım dedim yeni site olunca alışveriş yapan olmamış yada yazan olmamış sonra şirketi aradım telefon direk meşgul sonra kargo firmasını aradım göndermişler ve kargomu aldım yani bir sıkıntı yok

Geçenlerde baktım ram alacaktım biraz ucuz geldi araştırmadan aldım ürünü kargoya verildi dediler ama takip numarası veya kargodan bir bilgi gelmedi kargoya gidip sordum ama ordanda bilgi alamadım sonra İnternet ten araştırayım dedim yeni site olunca alışveriş yapan olmamış yada yazan olmamış sonra şirketi aradım telefon direk meşgul sonra kargo firmasını aradım göndermişler ve kargomu aldım yani bir sıkıntı yok
sence güvenilir bir site mi alışveriş yapılır mı ?
arkadaşlar boss bilişimden gtx 960 almayı düşünüyorum alışveriş yapan bir kişi buraya yazmış sizce alınır mı ?

Geri
Yukarı