Boss bilisim güvenilir mi?

_efsane

Hectopat
Daha fazla  
EVGA RTX 2070 3500 TL civarı arkadaşlar. Boss bilisim sitesinde ama güvenilir mi? Bilmiyorum. Bilgisi olan var mı acaba tedarik süreci 9 gün yazıyor. O fiyata 2070 alabileceksem beklerim, güvenilir bir site ise.

Son düzenleyen: Moderatör:

Gigabyte RTX 2070 Windforce buldum. 3500'e yoksa aynı fiyata MSI Gaming RTX 2060SUPER modelini daha iyi olur.
Dostum anlamıyorsun galiba. RTX 2070 ile RTX 2060 Super arasında fark yok. Benim tavsiye ettiğim ekran kartını alabilirsin. Geriye kalan para ile SSD yahut oyun alırsın.

Dostum anlamıyorsun galiba. RTX 2070 ile RTX 2060 Super arasında fark yok. Benim tavsiye ettiğim ekran kartını alabilirsin. Geriye kalan para ile SSD yahut oyun alırsın.
Anladım ama sorun şu Gigabyte RTX modellerinde ısınma problemi varmış. uzunca araştırma yaptım hepsinde ısınma problemi varmış. O yüzden pek ilgimi çekmedi yoksa önerdiğiniz mantıklı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı