Boss Bilişim güvenli mi?

Türkiye'de bulamadığınız ürünleri getirtmek için kullanılabilecek bir site.

@Hielaph tamam ama bir konu içerisine Boss Bilişim linki birakirsaniz ceza alırsınız.

Kendilerini N11 üzerinden, Türkiye içerisinden alamayacağım veya fiyat farkı 150 değil de 1500 olursa düşünebilirim.

Malum siteden zamanında alışveriş yaptım ve 2 günde gelmişti belki onun özgüveni vardır.

Dostum bu siteyi kimsenin önermemesinin sebebi stoklarında olmayan ürünü stokta gibi gösterip satmaları.. Tedarik süresi, kargo süresi diyince 1-2 aya ürün elinde oluyor. Bunu bilmeyen insanlar da müşteri hizmetlerini arıyor fakat müşteri hizmetlerinde herhangi bir kişi telefonu bile açmıyor. Ürün iadesi de yapılmıyor. Çok garip bi' şirket bana göre.

Bunu bilmeyen insanlar da müşteri hizmetlerini arıyor fakat müşteri hizmetlerinde herhangi bir kişi telefonu bile açmıyor. Ürün iadesi de yapılmıyor. Çok garip bi' şirket bana göre.
Yazının tamamını okuduğuna emin misin?
Bana okumadan yorum yazmış gibi geldin...

Boss Bilişim çalışanısın.

Eskiden, Nanokatalog firmasında, içerik yöneticiliği yapmış biri olarak, açıklama yapma gereği duyuyorum. Boss bilişim firması, Nanokatalog adlı firmanın deva mıdır, aynısıdır. Ürün kategorizeleştirilmesinden, tükenmiş ürünlerdeki tükendi logosuna kadar, kopyala yapıştır mantığı ile kurulmuş bir site. İletişim kısmı Nanokatalog firmasının iletişim kısmı ile birebir aynıdır. Ürün çeşitliliği Nanokatalog'daki ürünler ile birebir aynıdır. Çalışma mantığı, parayı işlet, ürünleri aylar sonra gönder şeklindedir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…