Boss Bilişim - Teknoloji Pazarı güvenilir mi?

NuteLya

Kilopat
Daha fazla  
Başlıkta belirttiğim gibi fiyatlar daha cazip geldi alacağım ürünün. Daha önce alışveriş yapan oldu mu? Güvenilir bir site mi?

Hepsiburada : Asus Rog Strix B450-F Gaming AMD B450 AM4 DDR4 4400 Mhz ATX Fiyatı

Teknoloji pazarı sitesini bilmiyorum ama bir yerde Nanokatolog, İstanbul Bilişim ve Boss Bilişim mağazalarının battığını okumuştum. Yani Boss Bilişim'i tavsiye etmem ama diğeri hakkında fikrim yok.

Başlıkta belirttiğim gibi fiyatlar daha cazip geldi alacağım ürünün. Daha önce alışveriş yapan oldu mu? Güvenilir bir site mi?

Hepsiburada : Asus Rog Strix B450-F Gaming AMD B450 AM4 DDR4 4400 Mhz ATX Fiyatı
QP üstüne tanımıyorum hep yazarım. Daha ucuz burada. O kartı 999 TL gibi bir fiyata aldık geçen kuzenime. İlk sitenin yabancısı olmamla birlikte Boss Bilişim bildiğim kadarıyla batakta olan güvenilir olmayan bir firma. Yanlışım varsa düzeltsin arkadaşlar.

Doğru Boss Bilişim battı. Giderayak milleti dolandırmaya çalışıyorlar sanırım:D Boss Bilişim Nanokatolog ve İstanbul Bilişim'den alışveriş yapmayın, yapmak isteyeni uyarın.

Boss bilişim kapandı. Teknolojipazarı'ndan 2018' in 12. ayında 2 tane işlemci almışız.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı