Boşta 53 derece ekran kartı sıcaklığı normal mi?

Makaleler
4
Yer
Ankara
Arkadaşlar kartın ısısı yüksek mı?
Kasanın kapağı açık mı dursun kapalı mı sizce?

Dosya Ekleri

• IMG_20210118_210038.jpg
    IMG_20210118_210038.jpg
    80,1 KB · Görüntüleme: 274
Herhangi bir bilgi vermediğiniz sürece bunu bilemeyeceğiz, sorum açık bir şekilde belli ama alakasız bir şey söylemişsiniz :(

Bütün sisteminizi, belirtin. Gidip 350W PSU da yazmayın, hangi marka model onu yazın lütfen.

Kasa modeli nedir?
Ekran kartınızın modeli nedir?

O PSU markasını hiç duymadım ve WATT olarak da oldukça yetersiz, o güç kaynağını kullanırken oyun oynamayın, sistem oyun oynarken kendini kapatıyor muydu? PSU değiştirmeden bilgisayarı kullanmamaya çalışın.

O PSU markasını hiç duymadım ve Watt olarak da oldukça yetersiz, o güç kaynağını kullanırken oyun oynamayın, sistem oyun oynarken kendini kapatıyor muydu? PSU değiştirmeden bilgisayarı kullanmamaya çalışın.

PSU şart yani bende diyorum daha bugün aldım ekran kartı neden böyle yapıyor neyse çözüme kavuştuk 150 TL'ye PSU önerir misiniz?

PSU şart yani bende diyorum daha bugün aldım ekran kartı neden böyle yapıyor neyse çözüme kavuştuk 150 TL'ye PSU önerir misiniz?
150 TL'ye kaliteli PSU çok zor hocam, en azından 400-500 lira ayırmanız gerekir, PSU'dan pek anlamam fakat böyle düşünüyorum. Tekrar söylüyorum yeni güç kaynağı takmadan bilgisayarı kullanmamaya çalışın.

150 TL'ye kaliteli PSU çok zor hocam, en azından 400-500 lira ayırmanız gerekir, PSU'dan pek anlamam fakat böyle düşünüyorum. Tekrar söylüyorum yeni güç kaynağı takmadan bilgisayarı kullanmamaya çalışın.
Acil değil işim zaten sizi dinleyeceğim açmayacağım PC yi PSU alana kadar

Son sorum hocam benim eski ekran kartı takılıyken böyle bir sorun yoktu eski ekran kartını taksam kullansam sorun olur mu PSU alana kadar?

Acil değil işim zaten sizi dinleyeceğim açmayacağım PC yi PSU alana kadar

Son sorum hocam benim eski ekran kartı takılıyken böyle bir sorun yoktu eski ekran kartını taksam kullansam sorun olur mu PSU alana kadar?
PSU'ya zarar gelip gelmediğinden emin değilim, sonuçta yanık kokusu gelmiş, PSU sağlam olsaydı sıkıntı olmazdı ama keşke önceden konu açsaydınız güç kaynağı yeterli midir diye.

Sorunuza net bir cevap veremem çünkü PSU'nun sağlam olup olmadığı belli değil, ben kullanmamanızı önerirdim acil bir işiniz yoksa, PSU alacağınız zaman öneri konusu açabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı