Boşta 85-100 derece işlemci

O bütçede daha iyileri yok. Zaten o işlemci için daha iyisine gerek de yok 😀
Attığınız model işinizi görecektir. Alabilirsiniz.
Yazmadan önce araştırıp öyle yazsanız daha iyi olurdu. Hemen ışıklı bir şey görünce "En iyisi bu." yorumu yapan tiplerden sıkıldım artık. Attığım soğutucu bu fiyat bandına alınacak en iyi soğutuculardandır. Attığınız ışıklı olan soğutucuya da fark atar. Alacaksanız bunu alın. Bu arada diğer yazdığınız benim yazdığımın aynısı yazmanıza gerek yoktu.

Yazmadan önce araştırıp öyle yazsanız daha iyi olurdu. Hemen ışıklı bir şey görünce "En iyisi bu." yorumu yapan tiplerden sıkıldım artık. Attığım soğutucu bu fiyat bandına alınacak en iyi soğutuculardandır. Alacaksanız bunu alın. Bu arada diğer yazdığınız benim yazdığımın aynısı yazmanıza gerek yoktu.

En iyisi demedim en iyilerden dedim. Soğutucuya ışıklı diye değil çift fanlı ve bakır borulu diye iyi dedim. Attığın model de iyi ama o soğutucu da yaklaşık aynı performansı verecektir.

Sorunu çözdüm sıkışan ayakları kelpeten yardımı ile açık konuma getirdim alttan çekerek daha sonrasında kolaylıkla oturtturdum yardımı dokunan herkese teşekkürler
Konu kilitlenebilir.

En iyisi demedim en iyilerden dedim. Soğutucuya ışıklı diye değil çift fanlı ve bakır borulu diye iyi dedim. Attığın model de iyi ama o soğutucu da yaklaşık aynı performansı verecektir.
Akasa çok daha iyi. Daha iyileri yok dediniz. Ben de olduğunu söyledim. Akasa yıllardır bu piyasada olan kaliteli bir markadır.

@kYusuf sorunu çözdüğünüze sevindim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı