Boşta fazla RAM kullanımı

wintry

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar Avast, ESET, Malwarebytes, Kaspersky ile taradım fakat hiç virüs bulunmadı sizce bu değerler normal mi? Kaynak izleyicisinden baktım da zaten pek anlamam bir şey bulamadım.
Steam, origin vs. gibi programlar kapalı.
Ek olarak: Görsele sığmadı 66 arkaplan, 88 tane Windows işlemi açık.

Dosya Ekleri

• resim1.jpg
    resim1.jpg
    41 KB · Görüntüleme: 33
  • resim2.jpg
    resim2.jpg
    48,6 KB · Görüntüleme: 30
Aynı anda 2 antivirüs kullandığınız için normalden fazla kullanılıyor RAM'iniz. ESET'iniz orijinal ise Avast'ı kaldırmanızı ve sadece onu sistemde tutmanızı öneririm. Bir de Chrome kullanıyorsunuz. RAM'inizin o kadar kullanılması bu durumda normal oluyor. Dediğim gibi ESET'iniz orijinal değil ise kaldırın ve Kaspersky Security Cloud kurun(ücretsiz). Avast insanların bilgilerini satıyor bu yüzden bence onu da kaldırın.

Aynı anda 2 antivirüs kullandığınız için normalden fazla kullanılıyor RAM'iniz. ESET'iniz orijinal ise Avast'ı kaldırmanızı ve sadece onu sistemde tutmanızı öneririm. Bir de Chrome kullanıyorsunuz. RAM'inizin o kadar kullanılması bu durumda normal oluyor. Dediğim gibi ESET'iniz orijinal değil ise kaldırın ve Kaspersky Security Cloud kurun(ücretsiz). Avast insanların bilgilerini satıyor bu yüzden bence onu da kaldırın.
Avast zaten PC'yi yormaktan başka bir işe yaramıyor.

Hepsi orijinal, dediğinizi hemen uyguluyorum dönüş sağlayacağım şimdiden teşekkür ederim.

Cihaz boşta değil ki. Chrome açık. Aynı zamanda işe yaramayan 2 antivirüs de yüklü. 2 antivirüs kararlılığı bozabilir. 2 tane gereksiz antivirüs olacağına 1 tane sağlam antivirüsünüz olsun yeter.

Geri
Yukarı