Boşta GPU kullanımının 30'da dalgalanması normal mi?

Metin0

Centipat
Daha fazla  
Selam bilgisayar boşta iken 11'den 20 civarlarına sonra 30 civarlarına çıkıyor. Kaspersky ile tarattığım zaman C diskinde trojan buldu dedi sildim belki Torrent'ten oyun indirdğim içinde demiş olabilir bilmiyorum. Sizce virüs var mıdır? Görev yöneticisinde işlemler kısmında farklı bir yazılımda görmedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam bilgisayar boşta iken 11'den 20 civarlarına sonra 30 civarlarına çıkıyor. Kaspersky ile tarattığım zaman C diskinde trojan buldu dedi sildim belki Torrent'ten oyun indirdğim içinde demiş olabilir bilmiyorum. Sizce virüs var mıdır? Görev yöneticisinde işlemler kısmında farklı bir yazılımda görmedim.
Torrent geçmişte Mining yaptıran virüs kullanıyormuş. Geçmişini araştırmanı öneririm. Ayrıca tam olarak GPU kullanan uygulama nedir? 3. Taraf mı? Windows mu? Eğer yöneticiden göremiyorsan Process hacker tarzı programlar ile bakabilirsin.

Kullanan programlar nedir? Görev Yöneticisi'nden paylaşabilir misin resim? Onun dışında Malwarebytes ile de tarama yapabilirsin. Wallpaper Engine kullanıyor musun? Onun da etkisi oluyor.

Kullanan programlar nedir? Görev Yöneticisi'nden paylaşabilir misin resim? Onun dışında Malwarebytes ile de tarama yapabilirsin. Wallpaper Engine kullanıyor musun? Onun da etkisi oluyor.
Wallpaper engine kullanmıyorum siyap arkaplan kullanıyorum.
1676412114016.png
1676412150781.png
1676412172894.png

Torrent geçmişte Mining yaptıran virüs kullanıyormuş. Geçmişini araştırmanı öneririm. Ayrıca tam olarak GPU kullanan uygulama nedir? 3. Taraf mı? Windows mu? Eğer yöneticiden göremiyorsan Process hacker tarzı programlar ile bakabilirsin.
Qbittorrent kullanıyorum bildiğim kadarıyla yapmıyor . Process hacker ı indiremedim tarayıcım virüs dedi diye indiremedim bu yüzdende gpu kullanan uygulamayı bilmiyorum

Ekran kartı gözükmüyor etkinleştirin. Onun dışında ram yarıya kadar kullanılıyor. Buda ayrı bir sorun.
Ekran kartını etkinleştirdim nvidea container kullanıyomuş

Nasıl hocam, RAM kullanımı neredyse yarılanmış?
Haklısınız hocam dalgınlığıma gelmiş. Yüksek kullanım var boşta olmasına rağmen. (Düzelttim)
Format şart gibi gözüküyor sanırsam.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı