Boşta RAM kullanımı 9,4 GB

kerem325

Hectopat
RAM
16 GB
Selam, ekran görüntüsünden de görebileceğiniz üzere RAM kullanımı boşta her şey kapalıyken 9 GB seviyesinde.

1678044893133.png

Görev Yöneticisi'nden RAM'i kullanma derecesine sıralıyorum ama hepsini toplasak bile 9GB olmuyor. Bir sorun mu var?

1678044986969.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Başlangıç kısmından gereksiz uygulamaları kapatın, bilgisayarınıza “mem reduct“ uygulamasını indirerek bellek önbelleğini temizleyebilirsiniz son olarak sisteminizi yeniden başlatın eğer sorun hala devam ediyorsa Malwarebytes veya Kaspersky ile virüs taraması yapın.

En son ne zaman bilgisayarınızı yeniden başlattınız?
5-6 saat önce.

Başlangıç kısmından gereksiz uygulamaları kapatın, bilgisayarınıza “mem reduct“ uygulamasını indirerek bellek önbelleğini temizleyebilirsiniz son olarak sisteminizi yeniden başlatın eğer sorun hala devam ediyorsa Malwarebytes veya Kaspersky ile virüs taraması yapın.
Hepsini zaten kapatmıştım.
Virüs vardır. Tarama testi yapın.
1- Yeniden başlat.
2- Virüs taraması yapın.

Zaten şuanda aktif olarak Kaspersky kullanıyorum ama bir virüs taraması yapacağım şimdi.

Edit: Malwarebytes + Kaspersky tam taraması temiz çıktı.
1678140013225.png

Bu da RamMap uygulamasından değerler.

Son düzenleme:
5-6 saat önce.

Hepsini zaten kapatmıştım.

Zaten şu anda aktif olarak Kaspersky kullanıyorum ama bir virüs taraması yapacağım şimdi.

Edit: Malwarebytes + Kaspersky tam taraması temiz çıktı.
Eki Görüntüle 1692870
Bu da rammap uygulamasından değerler.

Siz bir format atın hocam.

Geri
Yukarı