Benim de şu an RAM 8 GB. Yüzde 80'nini kullanıyor format atsam düzelir mi?
bitcoin mining olsa gpu kullanımı çok yüksek olur. bu sorun bende de var pc boşta 3.3 gb ram kullanıyor net sonuç hala bulamadım. pc 2 3 haftalık girdiğim yerlere dikkat ediyorum virüs bulaşması imkansız. AV ve gereksiz yazılım da kullanmıyorum. Bu sorunun net çözümünü bulan inş çıkar ya sıkıntı olmuo da psikolojik olarak kötü oluyor.
merhaba benim ram 8 gb yüzde 80 ni kullanılıyor diye gösteriyor ve gpu çok aşırı aşırı ısınıyor noşta 85 derece oluyor. ram çok kullanıldığı içinmi böyle format atsam ram kullanımı azalırmı nasıl yapabilirm.
Benim de şu an RAM 8 GB. Yüzde 80'nini kullanıyor format atsam düzelir mi?

merhaba benim ram 8 gb yüzde 80 ni kullanılıyor diye gösteriyor ve gpu çok aşırı aşırı ısınıyor noşta 85 derece oluyor. ram çok kullanıldığı içinmi böyle format atsam ram kullanımı azalırmı nasıl yapabilirm.
knk benim boşta yüzde 80 kullanıyor gpu nun ısınmasına ve çok kullanılmasına sebeb olan şey bu ram durumumu ?

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar,

Benim bilgisayarım nedense sürekli RAM'in yaklaşık %40'ını boş yere kullanıyor. Görev yöneticisine baktığım zaman hiçbir program bu miktarda bellek kullanmıyor (en fazla 100 MB civarı var), fakat öte yandan bellek sekmesine baktığım zaman 3,3 GB belleğin (toplam 7,9 yüklü) sürekli kullanımda olduğu gözüküyor.

Aşağıda paylaştığım ekran görüntülerine bir bakın lütfen, ben bir anlam veremiyorum.

Yardımlar için şimdiden teşekkürler.

Eki Görüntüle 307076
Eki Görüntüle 307075

Bana da öneri verebilir misiniz?

Ekran görüntüsü 2022-01-20 012251.png

Ekran görüntüsü 2022-01-20 012339.png

Geri
Yukarı