Boştayken 4,4 GB RAM kullanımı normal midir?

basganmemduh

Decapat
Her şeyi denedim ama en az 4,4 GB her türlü kullanıyor boşta iken. Gizlilikteki arka plan uygulamalarında sadece Windows güvenliği, Realtek Audio Console ve ayarlar etkin. Resimleri yükleyeceğim. Başlangıç açılışında (resimlerde başlangıç SS'inde gözüküyor) "programlar" dediği şey nedir? Devre dışı bırakmadım ben onu ama devre dışı bırakınca da hiçbir şey fark etmiyor. Her şeyi devre dışı bıraksam da bir şey değişmiyor.
Şimdiden herkese çok teşekkür ederim.
Update : Yeniden başlatınca 2,1 Gb a düştü kullanım.
ayrıntılar.png

başlangıç.png

görev yöneticisi-1.png

hizmetler.png

işlemler.png

uygulama geçmişi.png

Her şeyi denedim ama en az 4,4 GB her türlü kullanıyor boşta iken. Gizlilikteki arka plan uygulamalarında sadece Windows güvenliği, Realtek Audio Console ve ayarlar etkin. Resimleri yükleyeceğim. Başlangıç açılışında (resimlerde başlangıç SS'inde gözüküyor) "programlar" dediği şey nedir? Devre dışı bırakmadım ben onu ama devre dışı bırakınca da hiçbir şey fark etmiyor. Her şeyi devre dışı bıraksam da bir şey değişmiyor.
Şimdiden herkese çok teşekkür ederim.
Evet gayet normal. Bende 6 GB'a yakın kullanıyor bazen.
Evet gayet normal. Bende 6 GB'a yakın kullanıyor bazen.
Şuan dersteyim mesela. 6.7 GB kullanım var.

Sistemin RAM miktarına göre değişir kullanımda sistem bakar RAM fazla kullanır bende 4 GB RAM kullanıyorum Win 10 da iken 2.5 GB RAM kullanıyordu sistem Win 7 geçtim 1 üstünü görmüyor sistem de çalışan programları da göz önünde bulundurursak oldukça normal

Yeni konular

Geri
Yukarı