Boştayken %64 - %59 bellek kullanımı

Daha fazla  
Merhaba, 3 anti virüs programı kullanıyorum nedenin o olduğunu düşünüyorum ama sanmıyorum.
AVG Antivirüs programının pasif mod diye bir özelliği var açıklamasında diyor AVG'yi diğer antivirüsünüzle kullanmayı sağlar. O özellik açık fakat boştayken %60 Bellek kullanımı oluyor ESET ve McAfee açık, bilgisayarda virüs yok. Tarama yaptım.

Son düzenleyen: Moderatör:
3 Anti-Virüs birden kullanmanızın amacı nedir tam olarak? Sistemi aşırı yorar aynı anda birden fazla AV kullanmak. ESET kullanmanız yeterli olacaktır.

Acaba 3 tane antivirüs kullandıracak ne gizli bilgilere sahipsiniz. Antivirüs programları RAM'e hücum ettiği için kesinlikle sorun onlardan dolayı diyebiliriz.

Devlet sırrı mı koruyorsunuz hocam 3 tane antivirüs ne işinize yarayacak? Normal bir kullanıcıya Windows Defender bile yeterli. 2 sini ya da hepsini silin.

Kaç GB RAM var?
8 GB Ram var.
3 virüs programı neden?
2 Tane kullanıyorum birisi pasif modda.
Devlet sırrı mı koruyorsunuz hocam 3 tane antivirüs ne işinize yarayacak? Normal bir kullanıcıya Windows Defender bile yeterli. 2 sini ya da hepsini silin.
Evet devlet sırrı var bilgisayarda hiç sıfırlamadım bilgisayarı alındığından beri.
Özetlemek gerekirse, sorun antivirüslerden kaynaklanıyor herhalde değil mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…