Boştayken %64 - %59 bellek kullanımı

Daha fazla  
Merhaba, 3 anti virüs programı kullanıyorum nedenin o olduğunu düşünüyorum ama sanmıyorum.
AVG Antivirüs programının pasif mod diye bir özelliği var açıklamasında diyor AVG'yi diğer antivirüsünüzle kullanmayı sağlar. O özellik açık fakat boştayken %60 Bellek kullanımı oluyor ESET ve McAfee açık, bilgisayarda virüs yok. Tarama yaptım.

Son düzenleyen: Moderatör:
3 Anti-Virüs birden kullanmanızın amacı nedir tam olarak? Sistemi aşırı yorar aynı anda birden fazla AV kullanmak. ESET kullanmanız yeterli olacaktır.

Merhaba, 3 anti virüs programı kullanıyorum nedenin o olduğunu düşünüyorum ama sanmıyorum.
AVG antivirüs programının pasif mod diye bir özelliği var açıklamasında diyor AVG'yi diğer antivirüsünüzle kullanmayı sağlar. O özellik açık fakat boştayken %60 bellek kullanımı oluyor ESET ve McAfee açık, bilgisayarda virüs yok. Tarama yaptım.

Acaba 3 tane antivirüs kullandıracak ne gizli bilgilere sahipsiniz😳. Antivirüs programları RAM'e hücum ettiği için kesinlikle sorun onlardan dolayı diyebiliriz.

AVG Antivirüs programının pasif mod diye bir özelliği var açıklamasında diyor AVG'yi diğer antivirüsünüzle kullanmayı sağlar. O özellik açık fakat boştayken %60 Bellek kullanımı oluyor ESET ve McAfee açık, bilgisayarda virüs yok. Tarama yaptım.

Devlet sırrı mı koruyorsunuz hocam 3 tane antivirüs ne işinize yarayacak? Normal bir kullanıcıya Windows Defender bile yeterli. 2 sini ya da hepsini silin.

Kaç GB RAM var?
8 GB Ram var.
3 virüs programı neden?
2 Tane kullanıyorum birisi pasif modda.
Devlet sırrı mı koruyorsunuz hocam 3 tane antivirüs ne işinize yarayacak? Normal bir kullanıcıya Windows Defender bile yeterli. 2 sini ya da hepsini silin.
Evet devlet sırrı var bilgisayarda hiç sıfırlamadım bilgisayarı alındığından beri.
Özetlemek gerekirse, sorun antivirüslerden kaynaklanıyor herhalde değil mi?

Geri
Yukarı