Çözüldü Boştayken yüzde %40 ile %50 arasında bellek kullanımı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

huseyincan33

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Bilgisayarım 1 gün falan oldu minik minik kasmaya başladı. Hele YouTube açınca çok kasıyor. Bilgisayar kasmıyor ama YouTube kasıyor. 2 kere tam tarama yaptım Malwarebytes ve Defender ile, hiçbir sorun çıkmadı. Üstüne kullanmadığım uygulamaları da sildim. Virüs falan da çıkmadı. Neden oluyor sizce? Yardımcı olur musunuz?

bunu at 19.png
bunu at 33.png
bunu at.png

Çözüm
Doğru indirmişsiniz, uzantılar kısmından aktif olup olmadığına bakabilirsiniz. Chrome ayarlarından sisteme tıklayıp orada donanım hızlandırmayı kapatabilirsiniz.

Aktif kanka o eklenti, donanım hızlandırmayı da kapattım.

Doğru indirmişsiniz, uzantılar kısmından aktif olup olmadığına bakabilirsiniz. Chrome ayarlarından sisteme tıklayıp orada donanım hızlandırmayı kapatabilirsiniz.

Kanka genel sorunmuş, o forumda da konu olarak açılmış. Ad Block'u kaldırdım ve tamamen sorun düzeldi, halletim. Yardımın için çok sağ ol, cansın :)
Arkadaşlar merhaba. Bilgisayarım 1 gün falan oldu minik minik kasmaya başladı. Hele YouTube açınca çok kasıyor. Bilgisayar kasmıyor ama YouTube kasıyor. 2 kere tam tarama yaptım Malwarebytes ve Defender ile, hiçbir sorun çıkmadı. Üstüne kullanmadığım uygulamaları da sildim. Virüs falan da çıkmadı. Neden oluyor sizce? Yardımcı olur musunuz?

Eki Görüntüle 2082903Eki Görüntüle 2082904Eki Görüntüle 2082905

Bende youtube'da video kasıyordu donanım hızlandırmayı kapattım düzeldi.

Benim de dünkü Windows updateinden sonra bilgisayar iyice kasmaya başladı. 2 GB GPU ve 8 GB RAM var.

Windows kullanmayı düşünmüyorum ben artık. Donanım gereksiz yere yoruluyor.

Linux'a geçeceğim.

Hiçbir şey anlamadım normal kullanıyordum birden oldu galiba virüs bulaşmış olmalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı