Bot basan Instagram hesabı nasıl şikayet edilir?

Sağolsun devletimiz ilgileniyor. 🙃
Instagram üzerinden gördüğümüz hesapları yaklaşık +20 kişiyle biz kapatıyoruz, devletin herhangi bir işini şahsen göremedim. Sadece discord üzerinden dalga geçen veledi yakaladıklarını gördüm o kadar. İnstagramda pek de bir şey yapmıyor sanırım devlet. Yapıyor olsaydı hesap açamazlardı çünkü.

Instagram üzerinden gördüğümüz hesapları yaklaşık +20 kişiyle biz kapatıyoruz, devletin herhangi bir işini şahsen göremedim. Sadece discord üzerinden dalga geçen veledi yakaladıklarını gördüm o kadar. İnstagramda pek de bir şey yapmıyor sanırım devlet. Yapıyor olsaydı hesap açamazlardı çünkü.
+20 kişiyle 250 Takipçili hesabı kapatabiliyor musunuz?

Az evvel bir haber kanalında 135 hesabın tespit edildiği ve tutuklamaların başladığı belirtildi. Sütü bozuk çok oldukça yetkili merciler ne yapsın, bitmiyor bu ülkedeki kansızlar. Milletin canı burnunda, ülkecek yastayız ama bu kansızlar provokasyon ve dalga peşindeler. Bu depremi siyasi malzeme bile yaptılar, işte bu yüzden bu ülkeden birşey olmuyor. Gerekli şeylerle değil gereksiz şeylerle uğraşıyoruz 😡

Instagram'da şikayet etmen için yer var...

şikayet.jpg

Arkadaşlar bu arada öyle bir şerefsizlik yapan instagram hesabı görürseniz bu arkadaş hikaye atmış çaldığı hesaptan: "Buna benzer hesap görürseniz mesaj atın hesap adını" yazarak.

Instagram'da şikayet etmen için yer var...

Eki Görüntüle 1660819
Oradaki şikayetler çok basit kaçıyor. Detaylı form yazıları var. Onları 3-4 defa gönderdiğimiz de daha sağlam şikayette bulunabiliyoruz. 2019 zamanlarında az mı uğraştım 41'le ..

Yeni konular

Geri
Yukarı