Bot ile mesaja otomatik emoji ile tepki nasıl verilir?

Bir sürü bot var. Otomatik mesajla sahip olan herhangi bir botla SA emojisinin metni ne ise (örnek : SA : ) onu yazdırırsanız otomatik emoji atar. Mesela MEE6.

Mesela "sa" yazdığımda "as" diye emoji koymasını istiyorum. Hangi bot?

Bro ProBot öneriyorum. Kendim çok severek kullanıyorum ve kendi özel scriptlerini hazırlamana olanak sağlıyor. Bir de vereceği cevapları seçeneklendirebiliyorsun.

Bu forumdaki insanların saçma sapan konulara gülmesi tribine de ben kopuyorum. Birisi burada yardım istiyorken haha atmanız neye göre mantıklı?

İşte soru soruyorum. Neden güldün? Sende anlamıyorsun sanırım. Dediğim kötü bir şey değil soru.

Cevap değil emoji.

Emoji de yaptırabiliyorsun. Botun sitesine girip bir bak. Sunucuya aldığında emojinin ismini botun yazacağı mesaj kısmına yazman yeterli oluyordu.

Bir sürü bot var. Otomatik mesajla sahip olan herhangi bir botla sa emojisinin metni ne ise (örnek: Sa: ) onu yazdırırsanız otomatik emoji atar. Mesela mee6.

Yani anladığım kadarıyla diyelim bir üye "sa" yazdığında oraya "🇦🇸" yazacağım ve o emojiyi tepki olarak atacak. Öyle mi?
Emoji de yaptırabiliyorsun. Botun sitesine girip bir bak. Sunucuya aldığında emojinin ismini botun yazacağı mesaj kısmına yazman yeterli oluyordu.

Hangi bölümden? Fotoğraf veya metin olarak anlatabilir misin?

Yani anladığım kadarıyla diyelim bir üye "sa" yazdığında oraya "🇦🇸" yazacağım ve o emojiyi tepki olarak atacak. Öyle mi?

Hangi bölümden? Fotoğraf veya metin olarak anlatabilir misin?
Bro botun sitesine girdiğinde kendi sunucunun logosuna tıkla. Sol tarafta seçenekler var oradan otomatik yanıtlayıcıya gir. Oradan çok rahat bulabilirsin nasıl yapacağını.

Emoji de bir cevap olacağı için sen onu metin şeklinde belirttiğim gibi yazarsan emoji atar zaten. Örnek ": Sa: "

Ama istediğim bir mesajda tepki ekle bölümünden eklemesi. Öyle yapınca mesaj olarak atıyor.
Emoji de bir cevap olacağı için sen onu metin şeklinde belirttiğim gibi yazarsan emoji atar zaten. Örnek ": Sa: "

Orada mısınız?
@armas cevaplayacak mısınız?

Son düzenleme:
Ama istediğim bir mesajda tepki ekle bölümünden eklemesi. Öyle yapınca mesaj olarak atıyor.

Orada mısınız?
@armas cevaplayacak mısınız?
Boşa yorum attırıyorsunuz illa.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı