Boxer Oturup Kalkma Sırasında Üste Kayıyor

• Konuyu başlatan Poker1223
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 3
  • Görüntüleme 3B
P

Poker1223

Ziyaretçi
Merhaba. Slip'den boxer'a geçtim. 3 tane boxer aldım 1'i bol, 2'si dar anlamadığım olay boxer'ı siz nasıl giyiyorsunuz? Yoksa bir bana mı anormal geliyor anlatacağım olay. Dar boxer'ı aldım giydim her kalkıp, oturduğum da veya yattığım da, yürüdüğüm de paçaları kendini üste çekiyor devamlı aşağı çekmeyle uğraşıyorum bende dedim bu benlik değil. Gittim bol boxer aldım bu seferde dar boxerlardaki gibi bücürü tutma özelliği yok. Boxer üstüne pijama giyiyorum yürürken otururken evde nasıl belli oluyor. Merak ediyorum acaba sizde de böyle mi? Benim istediğim boxer. Dar boxerdaki gibi ön kısımlardan bücürü tutan ve paçaları bol olan boxer, bayağı araştırdım ama bulamadım. Böyle sorunu olmayan kişiler varsa boxer markalarınızı atında bakalım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı durum bende de olmuştu zamanla alıştım. Tam bedenine göre alırsan fazla sorun olmuyor. Çok sıkmasın çokta bol olmasın.
Alışmadık g. don durmazmış deyimi aklıma geldi.

Zamanla alışırsın, boxerlarin en çabuk laçka olan yeridir baldır kısmı. Dönem dönem görüntü olarak rahatsızlık verenleri atıp yenilerini alıyorum. Fakat kullanım maalesef alisilmasi gereken bir durum. Bol almaniza gerek yok, aşağı cekmemeye alisacak, ara ara lavaboya gitmisken düzelterek yolunuza devam edeceksiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı