Boxer Tavsiyesi

ali34100

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar arkadaşlar, son 1-2 yıldır bir sıkıntıyla karşı karşıyayım. Arkadaşlar lütfen işi espri mahiyetine alan olmasın gerçekten rahatsızlık gibi bir şey ondan ötürü hiçbir arkadaşımızın bu konuda konuyu baltalayarak cevap vermemesini rica ediyorum. Önereceğiniz boxer markası var mı? Ya o kadar boxer aldım ama bir türlü rahat edemedim. Yukarı toplanmayan, ortada toplayan, sıkıştırmayan, rahatsız etmeyen, terletmeyen bir boxer önerebilir misiniz? Çok rahatsız oluyorum, neredeyse kafayı yiyeceğim. Yardımcı olacak arkadaş varsa çok sevinirim. Acaba sıkıntı mı var diye kaç defa doktora gittim onlarda bir şey bulamadı. Benim gibi bu durumu yaşan arkadaşımız var mı?

Bal
Acınızı anlayabiliyorum eşofmanın arkasındaki o siyah bölge..
Acınızı anlayabiliyorum eşofmanın arkasındaki o siyah bölge..
Yok kardeşim ön taraftan çok acı bir şekilde ağrı oluyor. Doktora gittim bir şeyde çıkmadı
Çok teşekkür ederim çok sağ olun
Üstad bad bearin boxeri %100 polyesterde bunun rahatsız etme durumu olmaz mı pamuk olmadığı için
Arkadaşlar ekstra önerisi olan var mı

Son düzenleme:
Bal

Yok kardeşim ön taraftan çok acı bir şekilde ağrı oluyor. Doktora gittim bir şeyde çıkmadı

Üstad bad bearin boxeri %100 polyesterde bunun rahatsız etme durumu olmaz mı pamuk olmadığı için
Arkadaşlar ekstra önerisi olan var mı
En rahatı bence Bad Bear, sadece pişik olunca donsuz eşofman giyiyorum. Rahatlamak için en iyi çözüm alta hiçbir şey giymemek.

Yeni konular

Geri
Yukarı