Boy-kilo uyumuna göre hangi beden pantolon alınmalı?

183-84 70 kiloyum, 30 beden tam oluyor. Size de 28-29 olması lazım. Yine de fiziksel bir mağazadan alacaksanız denemenizi tavsiye ederim, riskli bence.

Baggy pantolanlar çok değişik. Ben yeni bol giyinmeye geçen biri olarak çok sorun yaşadım.

Tavsiyelerim:
Baggy pantolonları kesinlikle deneyerek al. (Çünkü çoğunu kesimi çok farklı)
Baggy pantolon almak yerine, baggy kumaş pantolonları tercih et. Kesinlikle çok çok daha yakışıyor dostum.

Baggy pantolanlar çok değişik. Ben yeni bol giyinmeye geçen biri olarak çok sorun yaşadım.

Tavsiyelerim:
Baggy pantolonları kesinlikle deneyerek al. (Çünkü çoğunu kesimi çok farklı)
Baggy pantolon almak yerine, baggy kumaş pantolonları tercih et. Kesinlikle çok çok daha yakışıyor dostum.
183-84 70 kiloyum, 30 beden tam oluyor. Size de 28-29 olması lazım. Yine de fiziksel bir mağazadan alacaksanız denemenizi tavsiye ederim, riskli bence.

Öncelikle tavsiyeleriniz için teşekkür ederim. Fakat internetten alışveriş yapıyorum, mağazalarda istediğim pantolonları bulamıyorum.

Nasıl ya? 32 beden pantolonlarım var benim.

Öncelikle tavsiyeleriniz için teşekkür ederim. Fakat internetten alışveriş yapıyorum, mağazalarda istediğim pantolonları bulamıyorum.

Nasıl ya? 32 beden pantolonlarım var benim.

Nerede oturuyorsun? İstanbul ise bulamaman imkansız. Sana en az 15 tane yer söyleyebilirim. :)

Alışveriş yaptığım yer Shopier olacağı için bedeni olmadığında iade etmek çok kolay olacak. 30 mu alayım 28 mi sizce?
Daha büyüğünü almak daha mantıklıdır, bol toparlanabilir ama küçüğün çözümü yok. Pantolonlarımı bir kontrol ettim bu arada. Biri 30 beden, başka bir pantolonum ise 34. İkisi de kusursuz oturuyor, garip gerçekten.

Daha büyüğünü almak daha mantıklıdır, bol toparlanabilir ama küçüğün çözümü yok. Pantolonlarımı bir kontrol ettim bu arada. Biri 30 beden, başka bir pantolonum ise 34. İkisi de kusursuz oturuyor, garip gerçekten.

Mağaza sahibi 31 öneriyor, ama bolluk olarak çok bol olur diye çekiniyorum. Beli ve boyu önemli değil, ikisi de terzide yaptırılabilir. Aslında bolluk da yaptırılabilir fakat pantolon desenleri ve işlemeleri bozulacak bu sefer de.

Geri
Yukarı