Boyalı araba alınır mı?

Arabanın marka modeli ne? Arabasına göre değişir o hasar kaydının miktarı.

VW 2012 model cc
Boya neyse de hasar kaydı çok fazla. Araç hava yastığı bile açmış olabilir. Bence almayın.

8 airbag yaziyor, vw 2012 cc araba
Arabaya bağlı, modeli nedir? Fiat Albea ise alın, BMW ise koşarak

Arabaya bağlı, modeli nedir? Fiat Albea ise alın, BMW ise koşarak kaçın mesela.

vw 2012 model cc

Arkadaşlar bir araba var, komple boyalı, adam dolu yagışı sebebiyle yaptığinı yazmış, ön sağ ve sol kısım çamurluk değişen, hasar kaydı 9 bin civarda bir araba alınır mı? Yani kafama takilan komple boyalı olması sadece geri değisene takilmadim, diğer km şase motor vs şeylerdede sıkıntı yok temiz, fiyatı bu haldeki bir arabaya göre uygun sayılır, bu haldeki komple boyalı araba alınır mı?

Yani boyalı araba almama durumunu anlamıyorum(takla hariç). Yani sizin arabanız var diyelim arabanızı biri çizdi her yerini. Boyamayacak mısınız? Adam hazır boyatmış işte. Aracın ağır hasar kaydı veya önden veya yanlardan önemli bir kazası olmadığı sürece alınır bence. Çok abartıyor bizim alıcılar.

Hocam alcağınız araba hangi şehirde? Siz en iyisi alırken ekspertiz yaptırın. O hasar miktarı o araba için çok da önemli değil çamurluk değişiminden dolayı bile olabilir. Ama tabi mutlaka kontrol edilmeli.

Hocam alcağınız araba hangi şehirde? Siz en iyisi alırken ekspertiz yaptırın. O hasar miktarı o araba için çok da önemli değil çamurluk değişiminden dolayı bile olabilir. Ama tabi mutlaka kontrol edilmeli.
kesinlikle expertiz sonrası karar çıkar, sadece komple boyalı araç ve hasar kaydı düşük olunca olumlu baktım, yorumlarinizi merak ettim, tsk.ederim genel olarak yorumlariniz için.🤚

2006 model Clio sattım Full güneş yanığıydı araba, arabaya bakmaya gelen herkese arabada feci güneş yanığı var diyordum olsun yeter ki orijinal olsun diyorlardı bende içimden ne kamil bir milletiz diyordum sattım arabayı yurt dışında yaşasam hayatta alan olmazdı böyle saçmalıklar bir tek bizim ülkede var.

Geri
Yukarı