Boyası atmış 6S garantiye girer mi?

Daha fazla  
Merhaba, Vodafone'dan alınma iPhone 6S Silver telefonum var. Ekrana bastırınca ses gelmesi, hattın iyi çekmemesi ve pil değişimi yüzünden servise vermeyi planlıyorum. Fakat aklıma bir şey takıldı. Telefonum ekteki resimdeki durumda. Bu durumda Apple kabul eder mi garantiye? İnternette birkaç araştırma yaptım garantiye giren de varmış, girmeyen de varmış. Ayrıyetten telefonumun kaskosu var. Nasıl bir yol izlemeliyim? (Şarj kablomda da oksitlenme var ve adaptördeki prize giren dişler yamuk garantiye girer mi?)
42390245_722130241474642_8943293555875512320_n.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Keşke bir kap kullansaydın. Kaskoyu bilmiyorum fakat servis telefon değişimi yapmaz. Pil değişimi yıl sonuna kadar ücretsiz yapılıyor diye biliyorum.

Tabiki girer. Daha beter şekilde olan iPhone 5 cihazda değişim almıştı arkadaş fakat belirttiğiniz sorunlar telefon kaynaklı olması gerekir. Soyulmalar felan farklı bir olay

Ben Ankara'da oturuyorum özel servislere rastlıyorum ama bu Apple yetkili servisine hiç rastlamadım var mıdır Ankarada acaba? Bir de ben de telefonu sıfırdan değiştirmek istiyorum servise ne demek lazım benimde telefonda ekrana bastırınca çıt çıt ses geliyor ve hatta kopmalar yaşanıyor.

Ben Ankara'da oturuyorum özel servislere rastlıyorum ama bu Apple yetkili servisine hiç rastlamadım var mıdır Ankarada acaba? Bir de ben de telefonu sıfırdan değiştirmek istiyorum servise ne demek lazım benimde telefonda ekrana bastırınca çıt çıt ses geliyor ve hatta kopmalar yaşanıyor.

Sorununuz için Apple Müşteri Hizmetlerini mesai saatleri içerisinde ararsanız onlar daha detaylı bilgiyi aktaracaklardır.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı