Boykot mantıklı bir hareket mi?

Son günlerde çok sık boykot çağrısı yapılıyor. Elinizdeki telefondan oturduğunuz şeye kadar birçok şey düşman olduğunuz devletlerin teknolojisiyle yapıldı zaten. Her şeyi boykot etmeye kalkarsanız hiçbir şeyiniz kalmaz. Bence boykot mantıklı bir hareket değil, zaten boykotu Türkiye'nin yapması kadar saçma bir şey de yok. Bize giren çıkan bir şey yok, ortalığı boşuna karıştırıyorlar. Önce kendi ülkenin iç sorunlarını çöz, başka sorunları değil. Bizim milletimiz çok sever böyle gereksiz şeyleri.

Hayir degil. Hele ki söz konusu araplar ise hic mantikli degil, boykot edenler Türk degil arap sevicidir ve geçmişi bilmeyenlerdir.

Türkün, Türkten başka dostu yoktur ve en büyük düşmanı araplardir, iyi günler.

Son günlerde çok sık boykot çağrısı yapılıyor. Elinizdeki telefondan oturduğunuz şeye kadar birçok şey düşman olduğunuz devletlerin teknolojisiyle yapıldı zaten. Her şeyi boykot etmeye kalkarsanız hiçbir şeyiniz kalmaz. Bence boykot mantıklı bir hareket değil, zaten boykotu Türkiye'nin yapması kadar saçma bir şey de yok. Bize giren çıkan bir şey yok, ortalığı boşuna karıştırıyorlar. Önce kendi ülkenin iç sorunlarını çöz, başka sorunları değil. Bizim milletimiz çok sever böyle gereksiz şeyleri.

Boykotun bir işe yaradığı yok Türk marketlerini batırmaktan başka.

Boykot edeceksen her şeyi boykot edeceksin. Öyle işine geleni kullanıp sonra da hacı ben kola içmiyorum demek aşırı abes kaçıyor. En basitinden arama motoru youtube vs de kullanmamak gerekiyor, android ve ios da buna dahil.

@Ahhah
Beni senelerdir görmen laflarımın gerçek oluşunu değiştirmez. Geçmişe bakmazsan geleceğini de göremezsin, geleceğini görmek istiyorsan geçmişine bakarsın ve bakınca da görürsün ki bizim en büyük düşmanımız hep araplar olmuştur, araştırmak bedava boşuna İnternet yok. Filistin bayrağının anlamı bile başlı başına bize düşman olduklarının, ellerine fırsat geçse kökümüzü kazımak isteyeceklerinin bir göstergesidir.

Ayrıca hayır, Zafer partili değilim ama ideolojik yapım benzer sayılır. Kendi ırkım önemlidir ve dostluklarım, ülkemin çıkarına kim fayda sağlıyorsa o dostum kim fayda sağlamıyorsa ve benim geçmiş tarihimde askerlerimi acımasızca katlettiyse ve arkamdan bıçakladıysa düşmanımdır.

Geri
Yukarı