Boynumdaki şey zona mı?

snageX

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Öncelikle görselden dolayı rahatsız olan, midesi bulunan varsa özür dilerim. Boynumda bu tipte bir şey çıktı, hayatımda ilk kez karşılaşıyorum ve yarın doktora randevu aldım. Çok fazla kaşınıyor ve kafamı çevirdiğimde acıyor, zona olduğunu düşünüyorum, daha önce yaşayan var mı? Doktora gitmem buraya yazmamdan daha faydalı evet farkındayım fakat yarın randevum olduğu için yarına kadar acıyı ve kaşıntıyı nasıl geçirebilirim tecrübeli olanlar yardımcı olsun diye konuyu açtım.

Dosya Ekleri

• IMG_1488.jpeg
    IMG_1488.jpeg
    191,8 KB · Görüntüleme: 61
Öncelikle görselden dolayı rahatsız olan, midesi bulunan varsa özür dilerim. Boynumda bu tipte bir şey çıktı, hayatımda ilk kez karşılaşıyorum ve yarın doktora randevu aldım. Çok fazla kaşınıyor ve kafamı çevirdiğimde acıyor, zona olduğunu düşünüyorum, daha önce yaşayan var mı? Doktora gitmem buraya yazmamdan daha faydalı evet farkındayım fakat yarın randevum olduğu için yarına kadar acıyı ve kaşıntıyı nasıl geçirebilirim tecrübeli olanlar yardımcı olsun diye konuyu açtım.

Dostum randevunun olduğunu belirterek acile başvur. Geçici çözüm önerilebilir belki acil bir durumdur.

Sanirim Zona kardesim.

Dostum randevunun olduğunu belirterek acile başvur. Geçici çözüm önerilebilir belki acil bir durumdur.
Şuanda mağazamda kargo tarafından toplanmayı bekleyen 24 sipariş var ve bugün bunları teslim etmezsem yarın hepsinden gecikme cezası yiyeceğim. Dükkanı teslim edebileceğim güveneceğim insan da yok, kardeşim okulda babam şehir dışında maalesef bugün gidemiyorum.

Şuanda mağazamda kargo tarafından toplanmayı bekleyen 24 sipariş var ve bugün bunları teslim etmezsem yarın hepsinden gecikme cezası yiyeceğim. Dükkanı teslim edebileceğim güveneceğim insan da yok, kardeşim okulda babam şehir dışında maalesef bugün gidemiyorum.
Umarım tehlikeli bir şey yoktur dostum. Zor durumunu anlıyorum ama unutma sağlıktan kıymetli bir şey yok.
Geçmiş olsun.

Kaşıntı ve ağrı, yanma gibi hisler varsa bu fotoğraf zonaya daha uygun olabilir. Yakınlarca eczane varsa gidip ağrı kesici bir krem alabilirsini doktora gidene kadar idare eder, doktora da söylersin şu kremi kullandım gelemediğim için ağrı hissi azalsın diye.

Bunlar yoksa muhtemelen bir sürtünme/kimyasala tepki olabilir. Son 1 haftada tükettiğin bir yiyecek/içecek veya yeni kullanmaya başladığın parfüm, sabun, şampuan varsa onları da gözden geçirebilirsin.

Kaşıntı ve ağrı, yanma gibi hisler varsa bu fotoğraf zonaya daha uygun olabilir. Yakınlarca eczane varsa gidip ağrı kesici bir krem alabilirsiniz doktora gidene kadar idare eder, doktora da söylersin şu kremi kullandım gelemediğim için ağrı hissi azalsın diye.
Herhangi bir şey kullanmak istemiyorum açıkçası doktor söyleyene kadar. Şuanda sadece kaşıntı ve sanki derimin altında bir şeyler geziyormuş gibi hissettiriyor. Yarına kadar sabredeceğim yapacak bir şey yok.

Herhangi bir şey kullanmak istemiyorum açıkçası doktor söyleyene kadar. Şuanda sadece kaşıntı ve sanki derimin altında bir şeyler geziyormuş gibi hissettiriyor. Yarına kadar sabredeceğim yapacak bir şey yok.
Zonaymış arkadaşlar, ilaç ve krem verildi.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı