Boyum kısa

14 yaşındayım. Yaşıtlarıma göre boyum çok kısa.1.67 boya sahibim. Boyum daha uzar mı? Bu konuda çok endişeliyim. Yardımcı olur musunuz?
Lise 2'ye gidiyorum, 58 kiloyum.

Geçersin bence bende senle aynı yaştayım 186 falanım bir anda boy attım 4 3 sene önce 160 falandım merak etme.

Geçersin bence bende senle aynı yaştayım 186 falanım bir anda boy attım 4 3 sene önce 160 falandım merak etme.

Kanka konuyu 2022'de acmisim şu an 16 yasindayim 1.69 65 kiloyum.

Oluyor. Benim de başıma geldi. Ben de 1.5-2 ayda 70 kilodan 78-79'lara temiz kilo alarak çıktım. Her hafta 3-4 kere yapmama rağmen bunu yaptığım çoğu günün sonraki günlerinde ya kabız yapıyordu ya da başka bir problem çıkarıyordu. Arkadaş kendi denesin, problem çıkarmazsa yapsın.

Bende hiç oyle bir şey yasanmadi veya cevremdekilerde muhtemelen sizin sindirim sisteminizden kaynaklı gun icinde cok acı tuketiyorsaniz vs. olabilir ama kesin bir şey soylemeyelim tabii.

Oluyor. Benim de başıma geldi. Ben de 1.5-2 ayda 70 kilodan 78-79'lara temiz kilo alarak çıktım. Her hafta 3-4 kere yapmama rağmen bunu yaptığım çoğu günün sonraki günlerinde ya kabız yapıyordu ya da başka bir problem çıkarıyordu. Arkadaş kendi denesin, problem çıkarmazsa yapsın.

Teşekkürler.

169 boyun kısa olduğunu kim söylüyor size? aynı boydayız. 21 yaşındayım şu an. benden uzun kız arkadaşlarım oldu. benden daha yakışıklı ve uzun insanlar hala cevizi kıramadı. lisede benimle dalga geçmelerine rağmen :) boyunuz gayet normal merak etmeyiniz. 150-145 olsanız tamam. ama şu durumda sorun yok.

14 yaşındayım. Yaşıtlarıma göre boyum çok kısa.1.67 boya sahibim. Boyum daha uzar mı? Bu konuda çok endişeliyim. Yardımcı olur musunuz?
Lise 2'ye gidiyorum, 58 kiloyum.

Senden 2 yaş küçüğüm 1.78 boyum var çok uzun olduğum için annemler daha uzama yeter diyorlar :D

Yeni konular

Geri
Yukarı