Boyum uzar mı?

PatatesliSucuk

Centipat
Arkadaşlar çok kafaya takmazdım ama bir anda boy meselesi açıldı ve yaklaşık 1 haftadır moralim yerlerde. 1.70 boyda takılı kaldım kilom 110 yaşım 17. boy meselesinin bilimsel olarak yiyeceklerde ve kiloyla alakası olmadığını gördüm. Tavsiyeleriniz var mı? Spor yapıyorum.

Arkadaşlar çok kafaya takmazdım ama bir anda boy meselesi açıldı ve yaklaşık 1 haftadır moralim yerlerde. 1.70 boyda takılı kaldım kilom 110 yaşım 17. boy meselesinin bilimsel olarak yiyeceklerde ve kiloyla alakası olmadığını gördüm. Tavsiyeleriniz var mı? Spor yapıyorum.

Genetik bir durum bende 17 yaşındayım 1.60 küsur boydayım arkadaşlarımın yanında çok küçük kalıyorum sank değil de kardeşi gibi.😅 genetik ile ilgili bir şey bu bunun hakkında bir bölüm varsa oraya gitmenizi tavsiye ediyorum.

Kilo vermen gerekiyor böylece daha ince ve uzun gözükürsün. Tabi sağlık ve estetik açıdan da daha iyi olursun. Beden sağlığın ruhsal sağlığına da olumlu yansır.

Boya takılmanı önermem çünkü genetik. Her ne kadar bazıları milleti kandırsa da genetik :)

Sen iyi beslen, sürdürülebilir bir spor yap ve uykunu al gerisini genetiğine bırak. Zıplamakmış, barfikste asılmakmış, barfikste yarasa gibi ters asılmakmış, ip atlamakmış bunlar hikaye sakın unutma.

Nasıl doğduğumuz değil hayatta ne kadar emek verip ne kadar mücade ettiğimizdir asıl önemli olan.

Kilo vermen gerekiyor böylece daha ince ve uzun gözükürsün. Tabi sağlık ve estetik açıdan da daha iyi olursun. Beden sağlığın ruhsal sağlığına da olumlu yansır.

Boya takılmanı önermem çünkü genetik. Her ne kadar bazıları milleti kandırsa da genetik :)

Sen iyi beslen, sürdürülebilir bir spor yap ve uykunu al gerisini genetiğine bırak. Zıplamakmış, barfikste asılmakmış, barfikste yarasa gibi ters asılmakmış, ip atlamakmış bunlar hikaye sakın unutma.

Nasıl doğduğumuz değil hayatta ne kadar emek verip ne kadar mücade ettiğimizdir asıl önemli olan.
Hocam normalde takmam ama dışarıda olsun okul ortamında olsun spor salonunda olsun en kısa kendimi görüyorum. Önceden böyle bir şey yoktu son 1 haftadır çok kötü hissediyorum.

Hocam normalde takmam ama dışarıda olsun okul ortamında olsun spor salonunda olsun en kısa kendimi görüyorum. Önceden böyle bir şey yoktu son 1 haftadır çok kötü hissediyorum.

Boy 1.63 ve ronie colemanı yeniyor adam. Boy her şey değildir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şimdi tamamen önemsiz diyemeyiz evet boy bazı açılardan önem kazanıyor ama bunu değiştiremeyiz. Değiştiremeyeceğimiz bir şeye takılmanın ne anlamı var ki? Olur kısa dönem takılırsın da kendini üzme bu konuda çünkü senin elinde olan bir durum değil.

Misal bir işte iyi isen iyisindir senden daha uzun olan kötü ise onu alacak halleri yok değil mi :) basketbolcu olmayacaksan :) En fazla kızlar başta daha çok etkilenir ama asıl önemlisi kızlar başarılı özgüvenli erkekleri beğenirler ha bir de paralı :))

Özetle aşılması gereken bir konu bu. Bir dönem takılmak da normal bence. Ama fazla düşünüp kendini üzüp içine kapanmaman lazım.

Büyüme plaklarınız kapanmamışsa uzamaya devam edebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı