Boyunuz kaç?

Yaş 17 boy 1.76. Çocukluğumdan beri iyi beslenirim, süt de içerim kalsiyum için, hala içiyorum hatta bu aralar günde 2 litre falan içiyorumdur D vitaminini de alırım yanında. Proteini, vitamini eksik etmem spor da yaparım ona rağmen 3 senede 3 cm anca uzadım... Benim yediklerimi başkası yese nasıl olurdu acaba.
Kader ortağıyız valla. Benimde yaş 17 skolyozum olduğu için 13 yaşından beri uzamıyorum ve 13 yaşından beridir de aynı boydayım. Ah zaman ah bari boyumu almayaydın...

Yaşları görünce şok oldum :D. Ben bu forumdakilerin yaşlarını ortalama 25-28 civarı sanıyordum. Mesajları o iç sesimle okuyordum :D. 3000 mesajı olanları minimum 25 yaşındadır belki 30 falan diye düşünüyordum :D. Demek ki yaşlanmışız. Bu arada yaş 24 Boy 184-185.

Yaşları görünce şok oldum :D. Ben bu forumdakilerin yaşlarını ortalama 25-28 civarı sanıyordum. Mesajları o iç sesimle okuyordum :D. 3000 mesajı olanları minimum 25 yaşındadır belki 30 falan diye düşünüyordum :D. Demek ki yaşlanmışız. Bu arada yaş 24 Boy 184-185.
Bence bu forumun da güzelliği bu. 40 yaşındaki insanda burada 12 yaşındaki de. Forum da güzel bir düzen var yaş farkı olmasına rağmen bakın çoğu kişinin yaşını daha büyük sanmışsınız. Saygı ve sevgi ve birlik ve beraberlikte bir olunca yaş farkının pek bir önemi kalmıyor. Bu forumu bu yüzden seviyorum :).

Benim de galiba biraz boy sorunu var yaş 19 ama boy 1.71 maalesef neden bilmem ama beslenmeme de çok önem vermiyorum oda olabilir tabii ha bir de boy uzaması acaba hangi yaşa kadar devam ediyor bilen varsa yazabilir mi ben erkeklerde 21 diye biliyordum ama.

Benim de galiba biraz boy sorunu var yaş 19 ama boy 1.71 maalesef neden bilmem ama beslenmeme de çok önem vermiyorum oda olabilir tabii ha bir de boy uzaması acaba hangi yaşa kadar devam ediyor bilen varsa yazabilir mi ben erkeklerde 21 diye biliyordum ama.
Hocam insandan insana değişir. Mesela bir insanın büyümesi geç başlar ama geç biter veya çok hızlı büyür yavaşlar. Biz tam olarak bilemeyiz.

Hocam insandan insana değişir. Mesela bir insanın büyümesi geç başlar ama geç biter veya çok hızlı büyür yavaşlar. Biz tam olarak bilemeyiz.

Aynen hocam haklısınız insandan insana farklılık gösteriyor bakalım aslında babamda böyleymiş birden boy atmaya başlamış belki de bende de öyle olacak bakalım :)

Aynı konu hort yine, ve yine 190 santimetreler havada uçuyor 🧐
Gerçeği söyleseniz hadi neyse, ülkenin boy ortalaması 180 cm de biz mi bilmiyoruz🙂

Geri
Yukarı