Boyunuzu Bilemeyiz

Her şeyi kendimiz tecrübe etmeye kalkarsak vay halimize! Forumda 5 dakikalık bir araştırma sonucunda açacakları konunun cevaplarını öğrenebilirler.

O tür konulara troll mesaj atıyorum, 1-2 beğeni geliyor. Beğenilerimin 100-150 tanesi o boy mevzuları/konuları sayesindedir.

O değil de moderatörler bu konuları neden onaylıyor ki?

Aktiflik olsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Boy konularını bilmem de, bu konu beni güldürdü.

Son düzenleyen: Moderatör:
Forumda 5 dakikalık bir araştırma sonucunda açacakları konunun cevaplarını öğrenebilirler.

İşte konu açanlara bunu dersin, öğrenirler.

Her şeyi kendimiz tecrübe etmeye kalkarsak vay halimize!

Her şeyi birebir yaşamadan forumda başlıkları incelemiş olmak da bir tecrübedir, onu anlatmaya çalıştım ama anlatamamışım galiba...

Genelde yeni kullanıcılar oluyor boy soranlar. Eğer konuyu onaylamazsan bug oldu sanıp 50 kere açmaya kalkışılar.
Bunun için bir bildirim sistemi gerek. Konunun onaylanıp onaylanmadığını görmek için zile tıklamak yeterli olmalı.

Bu konuyla alakalı bir öneri yapayım. Eğer gerçekten boyunuzun kısa olduğunu düşünüyorsanız(15 yaşında 1.40 gibi) gidip en yakın hastaneden randevu alın çocuk sağlığı ve hastalıkları doktorundan. Eğer cidden bir sıkıntı varsa mesela hormonal vs. onlarda sizi çocuk endokrinolojisine yönlendirir. O yüzden sanki bütün sosyal doktormuş ve sizi oturduğu yerden muayene edebilir gibi davranmayın.

Ayrıca boyun genetikle de alakalı olduğunu unutmayın ve mutlaka 1.90 olmanız gerekiyormuş gibi de davranmayın. Bu ülkede bir sürü 1.65-1.70 erkek de var arkadaşlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…