Bozuk dosyalar sebebiyle formatta hata oluşur mu?

normal bir üye

Picopat
Daha fazla  
Microsoft'un kendi sitesinden Windows 10'u indirme aracını indirdim. Ama USB bellekte silinemeyen bozuk dosyalar vardı. Bende o Microsoft'un uygulamasından flash belleğe Windows 10 indiriyordum işlem yüzde 6 olunca aklıma flash belleği biçimlendirmek geldi ve o programı kapatıp flash belleği biçimlendirince silinmeyen dosyalar gitti. Şimdi ise Media cretion tool ile Windows'u flash belleğe atıyorum format sırasında kötü bir şey olur mu?

Microsoft'un kendi sitesinden Windows 10'u indirme aracını indirdim. Ama USB bellekte silinemeyen bozuk dosyalar vardı. Bende o Microsoft'un uygulamasından flash belleğe Windows 10 indiriyordum işlem yüzde 6 olunca aklıma flash belleği biçimlendirmek geldi ve o programı kapatıp flash belleği biçimlendirince silinmeyen dosyalar gitti. Şimdi ise Media cretion tool ile Windows'u flash belleğe atıyorum format sırasında kötü bir şey olur mu?

Olmaz zaten biçimlendirdin zaman tüm dosyalar silindi sorunsuz bir şekilde format atabilirsin.

Hayır olmaz ama USB'yi şu yöntemle yeniden sıfırlar mısın.
Cmdyi yönetici olarak çalıştır.
Sırasıyla
diskpart
List disk
Select disk 1 ( 1 burada senin USB belleğin hangisi ise onun rakamı )
Clean
Create partition primary
Sonrasında bilgisayaeim kısmından USB'yi biçimlendir yapın varsayılan aygıt ayarlarına sıfırlayı seçin.

Not = birşey olacağından değil ama ben genellikle format atmadan önce USB'yi böyle sıfırlarım.

Hayır olmaz ama USB'yi şu yöntemle yeniden sıfırlar mısın?
CMD'yi yönetici olarak çalıştır.
Sırasıyla.
Diskpart.
List disk.
Select disk 1 ( 1 burada senin USB belleğin hangisi ise onun rakamı )
Clean.
Create Partition primary.
Sonrasında bilgisayaeim kısmından USB'yi biçimlendir yapın varsayılan aygıt ayarlarına sıfırlayı seçin.

Not = bir şey olacağından değil ama ben genellikle format atmadan önce USB'yi böyle sıfırlarım.

Artık işlem yüzde 47 oldu iptal etmem mi gerek?

Yeni konular

Geri
Yukarı