Bozuk gelen laptop servisten yine bozuk geldi

DESMOND54

Femtopat
Daha fazla  
Laptop sorunlu gelmişti BIOS vs güncelledik sorun çözüldü deyip geri göndermişler. Ekranda dalgalanmalar oluyordu, test edeyim diye açmaya çalıştım açılmıyor. Güç tuşuna basıyorum ekran gelmiyor şu anda da. Delirtecekler insanı. Neden böyle olur? Klavye ışığı yanıyor başka tepki yok bilgisayarda.

Anakartı falan söktülerse geri yanlış takmışlardır
Bios güncellesik driver kurduk falan yazmışlar. Çalışır şekilde kapatılan bilgisayar nasıl geri açılmaz anlamıyorum

Ucu açık soru servise geri ver bence. Tekrar alacağın zaman test etmeden alma servisten.
Ben toplama merkezine bırakıyorum oradan servise gönderiyorlar. Eve gelip açmadan test edemem maalesef. Değişim istediğimi belirttim oyuncağa çevirdiler iyice.

Zaten birkaç kereden fazla garantiye giderse değiştirmek zorunluluğu var diye biliyorum sen yine servisi bir ara en iyisi. Bilgisayar çalışıyor ama ekran gelmiyorsa bana anakart gibi geldi

Zaten birkaç kereden fazla garantiye giderse değiştirmek zorunluluğu var diye biliyorum sen yine servisi bir ara en iyisi. Bilgisayar çalışıyor ama ekran gelmiyorsa bana anakart gibi geldi
Değişim istediğim kaç defa özellikle belirttim. Şimdi de kağıda yazdım 2. Ye gönderiyorum bozuk diye gönderiyorum daha bozuk gönderiyorsunuz değişim istiyorum diye. Kabul etmezseniz THH başvuru yapıcam falan yazdım

PC alalı ne kadar oldu? Garanti kapsamında seve seve yapmak zorundalar. Eğer yapmıyorlarsa kusurlu ürün kapsamında THH başvuracaksın.
Uğraşan biz oluyoruz THH gitsem bile adamların kaç tane avukatı var. Ne gerek var bu kadar uğraştırmaya.
Yanlış düşünüyorsun. THH ile avukatlarının hiçbir alakası yok. THH satıcının ürünü sattığına ve sonrasında verdiği desteğe bakar. İsterse milyon tane avukatı olsun THH inceleyip karar verir.

PC alalı ne kadar oldu? Garanti kapsamında seve seve yapmak zorundalar. Eğer yapmıyorlarsa kusurlu ürün kapsamında THH başvuracaksın.

Yanlış düşünüyorsun. THH ile avukatlarının hiçbir alakası yok. THH satıcının ürünü sattığına ve sonrasında verdiği desteğe bakar. İsterse milyon tane avukatı olsun THH inceleyip karar verir.

Donanımsal sıkıntı ise iade değişim diyorlar yazılımsal sıkıntılarda düzeltip gönderiyoruz tarzı bir şey söylüyorlar. Göya düzeltip gönderdiler hiç açılmıyor artık bilgisayar. Yine geri gönderdim bayağı beklerim yine

İlk baksınlar diye gönderdiğimde bilgisayar 4 günlüktü. Hafta sonu girdi diye hemen gönderememiştim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı