Bozuk kulaklık iadesi yapılır mı?

Phipse35

Hectopat
Yer
Tekirdağ
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Pazartesi günü Hepsiburada üzerinden (satıcı Hepsiburada değil sadece Hepsiburada üzerinden) bir kulaklık sipariş etmiştim. Corsair'ın HS50 Pro modeli. Fakat kulaklığın mikrofonu bozuk çıktı ve mikrofon benim için önemli. Normalde ucuz bir şey olsa hiç uğraşmazdım fakat kulaklığa 500TL ödedim ve paramın karşılığını tam almak istiyorum. Site üzerinden iade talebi oluşturdum ve yarın gelip ürünü alacaklarını söylediler. Sorum şu; acaba kulaklık hijyen açısından uygun bir ürün olmadığı için iade kabul edilir mi? Veya değişim yapabiliyor muyum? Kulaklıklar için iade kabul edilmez yazıyor, Hepsiburada'nın sitesinde. Fakat kulaklığı kullanmadan mikrofonun bozuk olduğunu nereden bilebilirim? 😟 Bu süreçte hangi adımları uygulamam gerekir, yardım eder misiniz?

Selamlar. İade talebi bugün sonuçlandı ve olumsuz olarak belirtildi. Hepsiburada'yı aradığımda da kulaklıklar hijyen ürünleri olduğu için keyfi iade yapılamaz gibi saçma bir argüman sundular. Yahu kardeşim mikrofonu bozuk ne yapayım hijyense hijyen. Servise gönderin bozuk raporu alın sonra geri kargolayın diyorlar. Acaba daha basit bir yolu var mı bunun? Servisle hiç uğraşasım yok. Ayrıca kulaklık isteğim de değişti. Artık aynı kulaklığı almak istemiyorum daha mantıklı seçenekler buldum. Acaba ne yapabilirim? Çok sinirlendim şu anda!

Yeni konular

Geri
Yukarı