Bozuk MP4 videosu nasıl onarılır?

baran ırmak

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba. telefondan çekilmiş videoları flash belleğe aktardım bir süre sonra bazı videolarım açılmadı,0xc00D36C4 hatası verip bunu düzeltmek için kodec yüklediğimde bu sefer de dosya uzantısı olmadığını veya dosyaların bozuk olduğunu söyleyen uyarılar aldım, bu bozduk MP4 dosyalarını nasıl kurtarabilirim bilen arkadaşlar yardımcı olursa çok mutlu olacağım. Saygılarımla.

Merhaba. Telefondan çekilmiş videoları flash belleğe aktardım bir süre sonra bazı videolarım açılmadı,0xc00D36C4 hatası verip bunu düzeltmek için kodec yüklediğimde bu sefer de dosya uzantısı olmadığını veya dosyaların bozuk olduğunu söyleyen uyarılar aldım, bu bozduk MP4 dosyalarını nasıl kurtarabilirim bilen arkadaşlar yardımcı olursa çok mutlu olacağım. Saygılarımla.

Videolarınız statiklenmeye maruz kalmış olabilir (Genel flash disk sorunsalı). FFD codec ve Tweak toolları bu dosyaları kurtaramaz ya da bir kısmını açamaz. Yapabilceğiniz tek şey Partition recovery uygulamasıyla katmanla kurtarabilirseniz katmanla beraber kurtarmak. Başka bildiğim bir çözüm yolu maalesef bulunmamakta.

Geri
Yukarı