Bozuk R7 250 ne kadar eder?

bundan sonra didik didik araştırmadan bir şey almayacağım dersimi aldım ben, neyse sağlık olsun
Aynen, keşke almadan önce sitede bir göz gezdirip konu falan açsaydınız, yardımcı olmaya çalışırdık. Ve birde eğer internet üzerinden alırsanız, bundan sonra muhakkak geri iade hakkı olan Sahibinden Param Güvende hizmeti gibi bir şartla satın alın. Üzüldüm adınıza.

Aynen, keşke almadan önce sitede bir göz gezdirip konu falan açsaydınız, yardımcı olmaya çalışırdık. Ve bir de eğer internet üzerinden alırsanız, bundan sonra muhakkak iade hakkı olan Sahibinden Param Güvende hizmeti gibi bir şartla satın alın. Üzüldüm adınıza.

Aslında param güvende ile almıştım fakat 3 gün hak veriyor 3 gündede arızalı olduğunu anlayamadım yanlış driver yüklediğimi zannettim ayrıcada param güvendeyede verdiğim para heba oldu. Sizce gtx 750 almam uygun olur mu?

Selamlar,
Quadro R7 250 ekran kartı almıştım 2. elden, bozuk çıktı. Satmaya kalkışsam fiyatı ne olur? Ayrıca bu ekran kartından kurtulabilirsem eski ekran kartımıda (ATI x1600/1650 series) satmak istiyorum. N11 sitesinde GTX 750 Ti buldum.
Turbox NVIDIA GeForce GTX 750 Pirate Myth S 2 GB GDDR5 128 Bit Ekran Kartı Fiyatları ve Özellikleri
Bunu alacak kadar para elde edebilir miyim? Yetmezse kenarda yine param var üstüne ne kadar eklemem gerekir?
Turbox alma. Berbat. Sakın alma.

Aslında param güvende ile almıştım fakat 3 gün hak veriyor 3 gündede arızalı olduğunu anlayamadım yanlış driver yüklediğimi zannettim ayrıcada param güvendeyede verdiğim para heba oldu. Sizce gtx 750 almam uygun olur mu?
Yani ne olarak kullanacağınızı bilmediğim için, birşey diyemem. Ama oyun için alıyorsanuz, en az 1050ti falan alın ki, en azından low ayarlardada olsa şuana kadar ki her oyunu 30-40 fps+ oynayabilin.

Yeni konular

Geri
Yukarı