Bozuk tabletin ekranını değerlendirme

TheMuST

Hectopat
Daha fazla  
Başlıkta belirttiğim gibi elimde bir adet anakartı bozuk tablet var bunu harici ekran olarak kullanabilir miyim?
İnternetten araştırdığım kadarı ile laptoplar için bu mümkün tablet için yardımlarınızı bekliyorum.

Böyle bir konu açmıştım ama kimse bir yorumda bulunmadı.
Yaşınız kaç bilmiyorum ama bana kalırsa Raspberry pi alıp ona monte edilebilir. Araç multimedyası bile yapılabilir. Youtube'da videolar var.

Laptop ekranlari icin aliexpress gibi sitelerde dönüstürücü kartlar mevcut ama tablet ekranlari icin boyle bir donusturucu kart gormedim ben.

Böyle bir konu açmıştım ama kimse bir yorumda bulunmadı.
Yaşınız kaç bilmiyorum ama bana kalırsa Raspberry pi alıp ona monte edilebilir. Araç multimedyası bile yapılabilir. Youtube'da videolar var.
Bu konuyu gördükten sonra biraz araştırdım ve ekranının kaç pin olduğunu bilmen lazım mesela 50 pin ise böyle bir cihazla kullanabilirsin; TRY 88.30 | Srjtek LCD TTL LVDS Denetleyici Kurulu HDMI VGA 2AV 50PIN için AT070TN90 92 94 AT090TN10 7300101463 VS-TY2662-V1 sürücü panosu

LCD controller diye aratırsan pin sayısına göre ekranı bağlayıp HDMI yada diğer çıkışları alabileceğin kontrolcüler var. Kimisinde kumanda bile var İP TV için.

LCD controller diye aratırsan pin sayısına göre ekranı bağlayıp HDMI yada diğer çıkışları alabileceğin kontrolcüler var. Kimisinde kumanda bile var İP TV için.
Teşekkürler ben bunu alsam aliexpressten aldım diyelim vergi çok öder miyim?
400383
400384

Durumu bu yandakiler kesilmiş ve kodunu arattığımda 40 pin VS. yazıyordu.
Bu konuyu gördükten sonra biraz araştırdım ve ekranının kaç pin olduğunu bilmen lazım mesela 50 pin ise böyle bir cihazla kullanabilirsin; TRY 88.30 | Srjtek LCD TTL LVDS Denetleyici Kurulu HDMI VGA 2AV 50PIN için AT070TN90 92 94 AT090TN10 7300101463 VS-TY2662-V1 sürücü panosu
Foto ekledim bakar mısın 40 pinlik

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı