Bozuk video nasıl onarılır?

zody_0

Femtopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekran Kartı: ASRock AMD Radeon RX 6600 Challenger D 8GB, İşlemci: AMD Ryzen 5 5500, Anakart: Asrock A520M-HVS AMD AM4 DDR4 Micro ATX Anakart, Ram: Team T-Force Vulcan TUF Alliance 16 GB (2x8) DDR4 3200 MHZ CL16 Ram, M2 SSD: AGI NVMe M.2 SSD 1TB M.2 2000/1690 MB/s
6 GB'lık bir bozuk video var. Çekmiştim ancak bozuk olarak çıkartmış maalesef. Nasıl düzeltebilirim? Gerekli bir video.

Çoğu modern video düzenleme programının yapay zekâ desteği var. Onları deneyebilirsiniz. En kalitelisi Adobe After Effects & Adobe Premiere'den çıkar. Vakit alır ama benden söylemesi.

Çoğu modern video düzenleme programının yapay zekâ desteği var. Onları deneyebilirsiniz. En kalitelisi Adobe After Effects & Adobe Premiere'den çıkar. Vakit alır ama benden söylemesi.
OBS den çektim oyun videosu ancak bi baktım video hasarlı yazıyor fotoğraf atamıyorum hata veriyor ama özetle bu şekilde

OBS kaydından pek anlamasam da kaydederken H.264 codec gibi seçenekler oluyor ve bazı codecler çok sıkıntı çıkarabiliyor. Bu codec türünü değiştirmeye odaklanın derim. Kalite kaybı oluşabilir.

OBS kaydından pek anlamasam da kaydederken H.264 codec gibi seçenekler oluyor ve bazı codecler çok sıkıntı çıkarabiliyor. Bu codec türünü değiştirmeye odaklanın derim. Kalite kaybı oluşabilir.
MP4 olarak kullanıyordum ancak sebebini anlamadım normalde hiç böyle birşey yaşamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı