Bozuk video kurtarma

RakunRolla

Decapat
Yer
Samsun
Daha fazla  
Meslek
Fizikçi
Selam dostlar,

Hemen konuya gireyim, telefonla çok güzel bir video çektim ve sonra bilgisayara attım.

Video 5 dakika görünmesine rağmen 2 dakika sonra kesiliyor.

Yani videoda bir bozukluk var.

Bu videoyu kurtarabileceğim bir program var mı? Ne önerirsiniz?

Merhabalar, videoyu linkini verdiğim "format factory" programını indirip AVI ya da MP4 formatına dönüştürüp izleyebilirsiniz.

Not: Link verdim çünkü bendeki eski bir sürüm ve yeni sürümleri dosyayı silip kaybediyor. Ya da codec
bozuyor ama eski sürüm (3.0.1) tam bir efsane. Bence bunu kullanarak dene. Yani Staxrip'den önce acele bir video işim varsa hızlı ve kaliteli dönüştürür.

Mediafire link: format factory.

Not 2: Klasör olarak attım FormatFactory.exe ye tıkla açılır.

Kolay gelsin.

Merhabalar Netmaster Kablonet modem kullanıcılarının hemen hemen hepsinin yaşadığı kablosuz çekim sorununa bir nevi çözüm yollarını sizlere sunduk. Umarım sizlere faydası olacaktır. İyi seyiler.

Selam dostlar,

Hemen konuya gireyim, telefonla çok güzel bir video çektim ve sonra bilgisayara attım.

Video 5 dakika görünmesine rağmen 2 dakika sonra kesiliyor.

Yani videoda bir bozukluk var.

Bu videoyu kurtarabileceğim bir program var mı? Ne önerirsiniz?

Hocam aynı sorunu yaşıyordum. Şu videoda bahsedilen yöntem ile sorunu çözdüm. Belki sizde çözdünüz ama Google ile arayıp gelenler olacaktır illaki, onların işine yarayabilir?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
.

Merhabalar Netmaster Kablonet modem kullanıcılarının hemen hemen hepsinin yaşadığı kablosuz çekim sorununa bir nevi çözüm yollarını sizlere sunduk. Umarım sizlere faydası olacaktır. İyi seyiler.

Hocam aynı sorunu yaşıyordum. Şu videoda bahsedilen yöntem ile sorunu çözdüm. Belki sizde çözdünüz ama Google ile arayıp gelenler olacaktır illaki, onların işine yarayabilir?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
.

Videodaki program işe yaradı, videoyu tamir etti ancak şimdi de başka sorun var ben videoyu dik çekmiştim, program videoyu üstten ve alttan kırparak yatay olarak çıktı veriyor. Ayarlarına baktım ama bunun için bir düzeltme maalesef yok. Tabii ki hiç yoktan iyidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı