Bozulan A4 Tech X7 Mouse'um Yerine Mouse Önerisi

monaktus

Hectopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Mouse'um orta tuşu bozulduğu için üzülerek değiştirmek zorunda kaldım. Logitech G300 almayı düşünüyorum. Bütçem 100 TL'dir. Paraya kıyabilsem Razer Deathadder 2013 alırdım. G300'ün sol ve sağ tuşlarının yanındaki makro tuşları hoşuma gitmedi. Kullanmadığım için öyle tuşları ihtiyaç duymuyorum. Normal kullanımda o tuşlara elinize takılıyor mu? FPS oyunlarından başka oyun oynamam. Varsa başka mouse önerileriniz değerlendiririm.

G300 gerçekten çok kaliteli bir mouse bence sadece bir kere kullanmama rağmen gerçekten sevdim. Makro tuşlar elinize takılabilir ama çok da rahatsız edeceğini zannetmem, eğer rahatsız olurum diyorsanız size BLOODY V7 MULTI-CORE GUN3 GAMING MOUSE tavsiye edebilirim

Blody V7 aldım. G300 elimde küçücük kaldı. Elim o kadar büyük olmamasına rağmen bence hiç kullanışlı bir fare değil. A4 Tech yine yapmış yapacağını diyorum. F/p, ergonomi hepsi mevcut X7'den sonra bu fareden memnun kalacağımı düşünüyorum. Mouse alacak olan arkadaşların gidip V7'yi bir denemelerini tavsiye ederim. G400'ü de denedim tipi hoşuma gitmedi zaten en başında. :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı