A4 Tech X7 Wireless Mouse Donma Sorunu

YUSUF DENİZ

Hectopat
Daha fazla  
Vatan'dan aldığım yukarıda belirttiğim mouse'ta sık sık takılma sorunu yaşıyorum. Birçok pil değiştim şu an şarzlı pil var. Birçok kez oscar editor tekrar kurdum. Bir defa da servise gönderdim. Gitti geldi ama sorun değişmedi. Genelde 15-20 dk sonra başlıyor ve her zaman yapmıyor. Bu konuda tecrübesi olan arkadaşların yardımını bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı mouse ve aynı sorun... Çok saçmadır ki ben bu sorunu USB uzatma kablosu ile çözdüm dostum. Dell notebook'a taktığım zaman elimi biraz uzaklaştırdığımda takılmalar oluyordu. USB uzatma kablosu alarak bu sorunu çözdüm ben. Hala aynı mouse'u kullanıyorum.

Aynı mouse ve aynı sorun... Çok saçmadır ki ben bu sorunu USB uzatma kablosu ile çözdüm dostum. Dell notebook'a taktığım zaman elimi biraz uzaklaştırdığımda takılmalar oluyordu. USB uzatma kablosu alarak bu sorunu çözdüm ben. Hala aynı mouse'u kullanıyorum.
Alıcısına mı uzatma yaptınız ve öyleyse ne kadarlık bir uzatma kullandınız.?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı